fbpx

Czy on mnie zdradza?

Na pierwszy rzut oka Twój związek jest idealny, ale po głębszym zastanowieniu masz obawy, że nie jesteś tą jedyną? Obawiasz się, że facet Cię zdradza, ale nie wiesz jak to rozpoznać? Podejrzewasz, że Twój partner ma kochankę, ale nie chcesz mu robić bezpodstawnych wyrzutów? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę potencjalnych oznak, które mogą świadczyć, że on Cię zdradza.

Young couple holding glasses with champagne and woman looking for them, outdoors, focus on woman with red hair and man

Częste zostawanie w pracy po godzinach. Od dłuższego czasu zauważyłaś, że Twój partner często zostaje w pracy po godzinach? Zapewne boisz się dociekać przyczyny tych nadgodzin, aby nie pokazać, że nie ufasz swojemu mężczyźnie. Przecież pewnie ma mnóstwo pracy i dlatego nie wraca do domu. Siedzisz w domu i czekasz z kolacją, aż tu nagle SMS: „Kochanie, muszę zostać dłużej w pracy. Nie czekaj na mnie.” Brzmi znajomo? Jeśli tak, to czas najwyższy postawić sprawy jasno i zapytać o powód częstego zostawania w pracy po godzinach.

office-fling

Zbyt miła koleżanka z pracy. Większość telefonów do Twojego partnera wykonuje jego „koleżanka” z pracy? Po powrocie nie potrafi przestać o niej mówić? A może od czasu do czasu dostaje od niej drobne „koleżeńskie” upominki? Czas spojrzeć prawdzie w oczy – koleżanka pozwala sobie za bardzo, a Twojemu partnerowi chyba to nie przeszkadza. Weź sprawy w swoje ręce i rozpraw się z rywalką, która zakłóca Twoje szczęście. Porozmawiaj z ukochanym i wyjaśnij mu, dlaczego tak bardzo przeszkadza Ci jego znajomość z „koleżanką”.

Brak zaangażowania. Stajesz dosłownie na rzęsach aby dogodzić swojemu partnerowi, a on tego nie zauważa? Przestał zauważać Twoje starania? Nie zależy mu na wspólnym spędzaniu czasu? Być może wyczerpał wszelkie zapasy energii na… Właśnie, na co?

Telefon – pilnie strzeżony. Twój partner pilnie strzeże swojego telefonu? Dobiega do niego (gdy dzwoni) zanim odbierzesz? Nie pozwala Ci nic z nim robić pod pozorem prywatności korespondencji? Ktoś tu chyba ma wiele do ukrycia…

Arguing

Bezpodstawne awantury. Nawet najmniejszy pretekst wywołuje mega awanturę? Kłócicie się o sprzeczki? Twój partner jest bardzo drażliwy? A może obawia się, że jego niecne uczynki wyjdą na jaw?

Częste spotkania z „przyjacielem”. Zaplanowałaś wieczór we dwoje, a on zmienia plany, bo kumpel zaprosił go na mecz i piwo? Woli spotykać się z „kumplem” niż spędzić czas z Tobą? Co gorsza, nigdy tego „kumpla” nie widziałaś na oczy? Brzmi to delikatnie mówiąc tajemniczo… Proponujemy śledzenie partnera podczas jego spotkania z „kumplem”. Jednak bardziej racjonalnym wyjściem jest szczera rozmowa, w której przedstawisz swoje obawy, co do „kumpla”.

ATF4N5 Woman Trying to Sleep While Man Snores

Sypialniane ochłodzenie. Masz ochotę na małe baraszkowanie, a Twój facet odgrywa scenę „kochanie dziś nie, boli mnie głowa”. I nie jest to pierwszy raz w krótkim czasie? A ty zadajesz sobie pytanie „czy on mnie zdradza”? Jeśli ta i inne opcje występują w Twoim związku, nie chcemy Cię niepokoić, ale masz podstawy ku temu, by uważać, że nie jesteś tą jedyną.

Przesadne dbanie o wygląd. Zauważyłaś, że Twój partner zaczął nagle przesadnie dbać o wygląd? Zmienił sposób ubierania, fryzurę, zaczął chodzić na siłownię? Gdy go zapytałaś o powód tej nagłej metamorfozy, odpowiada że chce coś zrobić dla siebie? Powinien raczej powiedzieć, że robi to dla Ciebie, żeby jeszcze bardziej Ci się podobać. Każda inna odpowiedź może sugerować, że zaczął się starać – ale niestety nie dla Ciebie.

Jeśli chociaż jedna z wymienionych oznak występuje u Ciebie – masz powody do podejrzewania, że Twój partner Cię zdradza. Zachowaj jednak spokój, nie rób niczego impulsywnie. Przemyśl dokładnie, czy aby na pewno masz rację, żeby nie popsuć między wami zaufania, gdy już zaczniesz oskarżać swojego partnera o zdradę. Nie zadręczaj się pytaniem „czy on mnie zdradza”, bo popadniesz w obłęd i każde „inne” zachowanie partnera niż dotychczasowe, będziesz uważała za powód do podejrzeń. Niech rozsądek i opanowanie będą Twoimi doradcami w tej niezręcznej sytuacji.

Tagged with:     ,

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Inspiracje:

    Facebook