fbpx

Michał Maj „Jak spełniać marzenia? Spróbuj niemożliwego” – nowość

Jak spełniać marzenia? Według Michała Maja trzeba zrobić listę i… po prostu je spełniać. Nie analizować, nie myśleć za wiele. Działać. Kiedy sam, kilka lat temu spisał swoją listę marzeń, nie sądził, że tak szybko zacznie je realizować. Od tamtego momentu m.in. mieszkał kilka tygodni z Eskimosami na Alasce, stanął na dachu wieżowca w Czarnobylu, jeździł na nartach na Saharze, przebiegł ultramaraton i… napisał książkę. To, co miało być zabawą – stało się planem na życie. Dziś Michał prowadzi popularnego bloga, podróżuje, realizuje swoje pasje. Skreśla kolejne pozycje na liście marzeń, robiąc miejsce na nowe.

jak_spelniac_marzenia_5cm

JAK SPEŁNIAĆ MARZENIA?
Spróbuj niemożliwego
Michał Maj

Premiera: 09.11.2016
Wydawnictwo Pascal

Książkę możesz kupić TUTAJ

„Mieć marzenia to nie sztuka. Kto ich nie ma? Ale marzenia nie są po to, żeby je mieć. Są po to, żeby je spełniać. Michał doskonale o tym wie – jego wytrwałość w dążeniu do celu jest imponująca. A życie – piękne!”

Julia Raczko, autorka książek i bloga „Gdzie jest Julia”

Michał Maj – Bloger, podróżnik, marzyciel

Kilka lat temu stworzył listę marzeń, którą skutecznie realizuje. Jej większą część stanowią podróże. Opisuje je na blogu Życie jest piękne. Podpowiada tam, jak prowadzić ciekawe i pełne pasji życie oraz pokazuje, że podróżowanie można bez przeszkód łączyć z pracą. Na co dzień mieszka w Krakowie. Jeśli akurat nie odbywa kolejnej podróży życia.

(…) Lista marzeń to taki mój drogowskaz przypominający o tym, że warto podążać własną drogą. Ale jednego jestem pewien – od momentu jej powstania podjąłem decyzję o tym, że najwyższy czas wstać z kanapy i się ruszyć. Od tamtej chwili bardzo przyspieszyłem, a moje życie nabrało barw. Chce mi się działać i mam mnóstwo energii. Po prostu życie stało się piękne! (…)

Michał Maj

Polecamy: www.pascal.pl

1422024502-6245

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook