fbpx

PERFECTA FENOMEN CTH – fenomenalny efekt rozświetlenia i odmłodzenia!

Dobroczynny wpływ witaminy C na skórę odkryto już bardzo dawno. Pogłębienie wiedzy oraz lepsze zrozumienie działania witaminy C umożliwiło stworzenie nowej, innowacyjnej linii PERFECTA FENOMEN CTH. Cała seria opiera się na unikalnym kompleksie CTH, będącym połączeniem trzech skoncentrowanych form witaminy C w postaci lipofilowej, liposomowej i hydrofilowej C5300 wraz z transporterami SVCT-1, które pobudzają transport witaminy C bezpośrednio do komórek skóry. Jest to najnowsze odkrycie kosmetologii i najważniejszy czynnik decydujący o maksymalnym przyswajaniu i skutecznym działaniu witaminy C w skórze. Każda z postaci witaminy C zastosowana w produktach PERFECTA FENOMEN CTH jest nowatorskim rozwiązaniem ukierunkowanym na jej działanie. Wszystkie formy witaminy C charakteryzują się wysoką stabilnością, bezpieczeństwem oraz udowodnioną skutecznością w działaniu. Ponadto każda z form wnika w głębsze warstwy skóry dzięki technologii hiper-migracji w całej linii.

Wszystkie produkty serii PERFECTA FENOMEN CTH działają przeciwzmarszczkowo, nawilżająco, energizująco oraz  rozjaśniająco, przyczyniając się do poprawy kolorytu i ogólnego wyglądu skóry.

Każdy z produktów Perfecta FENOMEN CTH wyróżnia się unikalną, interesującą formułą, która głęboko oddziałuje na zmysły, otulając skórę wilgocią i komfortem. W kremach przeznaczonych dla kobiet 30+ i 40+ zastosowano nowatorską formulację „cream to water”, która w kontakcie ze skórą zamienia się w wodną emulsję, dając efekt odświeżenia oraz silnego nawilżenia. Natomiast produkty przeznaczone do skóry bardziej dojrzałej 50-60+ posiadają teksturę „cream to oil”, która pozostawia na skórze odżywczą, ochronną warstwę. Wszystkie kremy z tej linii posiadają nowoczesny i innowacyjny układ filtrów przeciwsłonecznych zamkniętych w specjalnej kapsułce, dzięki czemu zapewniają wysokie bezpieczeństwo dla użytkownika oraz ochronę przed pełnym zakresem promieniowania UV.

Energia i detox GŁĘBOKIE NAWILŻENIE  KREM NA DZIEŃ I NA NOC 30+ SPF6

Krem o wyjątkowej, bardzo lekkiej konsystencji „cream to water”. Polecany jest do całorocznej, codziennej pielęgnacji każdego typu cery powyżej 30. roku życia. Daje skórze natychmiastowe odczu­cie odświeżenia i lekkości. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

perfectafenomenc_krem30

KOMPLEX CTH

KWAS HIALURONOWY

50ml/24,99zł

Wyrównanie kolorytu REDUKCJA ZMARSZCZEK  KREM NA DZIEŃ I NA NOC 40+ SPF6

Krem o wyjątkowej, bardzo lekkiej konsystencji „cream to water”. Polecany do całorocznej, codziennej pielęgnacji każdego typu ce­ry powyżej 40. roku życia. Daje skórze natychmiastowe odczucie odświeżenia

i lekkości. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

KOMPLEX CTH

RETINOL

50ml/24,99zł

Rozjaśnienie, likwidacja cieni WYGŁADZENIE BALSAM POD OCZY I NA POWIEKI 30+, 40+

Balsam o wyjątkowej, bardzo lekkiej konsystencji „cream to water”. Polecany do całorocznej, codziennej pielęgnacji delikat­nej skóry wokół oczu powyżej 30. i 40. roku życia. Daje skórze natychmiastowe odczucie odświeżenia i lekkości. Stanowi dosko­nałą bazę pod makijaż.

perfectafenomenc_krem_oczy30_40

KOMPLEX CTH

KWAS HIALURONOWY

RETINOL

15ml/19,99zł

 Rozjaśnienie, likwidacja „worków” REDUKCJA ZMARSZCZEK  KREM POD OCZY I NA POWIEKI 50+, 60+

Krem o wyjątkowej, aksamitnej konsystencji „cream to oil”. Pole­cany do całorocznej, codziennej pielęgnacji dojrzałej skóry wokół oczu powyżej 50. i 60. roku życia. Daje skórze natychmiastowe odczucie wygładzenia i odżywienia. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

KOMPLEX CTH

FITOHORMONY

CERAMIDY BIOMIMETYCZNE

15ml/19,99zł

Wyrównanie kolorytu NAWILŻENIE, ODŻYWIENIE BOOSTER NA DZIEŃ I NA NOC

Booster o wyjątkowej, ultra lekkiej konsystencji „serum to wa­ter”. Polecany do całorocznej, codziennej pielęgnacji każdego typu cery w każdym wieku lub jako okresowa intensywna kuracja. Daje skórze natychmiastowe odczucie odświeżenia i lekkości. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Rekomendowany jest do stosowania pod lub na krem pielęgnacyjny FENOMEN CTH.

10% KOMPLEX CTH

RETINOL

KWAS HIALURONOWY

15ml/27,99zł

Wyrównanie kolorytu POPRAWA NAPIĘCIA, UJĘDRNIENIE MASKA NA TWARZ, SZYJĘ I DEKOLT

Maska o wyjątkowej, aksamitnej konsystencji „cream to oil”. Po­lecana do całorocznej, pielęgnacji każdego typu cery w każdym wieku 2-3 razy w tygodniu. Daje skórze natychmiastowe odczucie silnego odżywienia i wygładzenia.

perfectafenomenc_maska

20% KOMPLEX CTH

CERAMIDY BIOMIMETYCZNE

FITOHORMONY

60ml/29,99zł

W skład linii Perfecta FENOMEN CTH wchodzi 8 produktów do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu o wyjątkowych, nowoczesnych odczuciach sensorycznych – efekt lekkiego i odświeżającego „cream to water” czy aksamitnego i bogatego „cream to oil”.

Każdy z produktów bogaty jest w unikalny KOMPLEX CTH i dodatkowo wzbogacony znanymi składnikami aktywnymi o dosko­nałym działaniu, jak kwas hialuronowy, retinol, fitohormony czy ceramidy biomimetyczne.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

KOMPLEX CTH to unikalne połączenie trzech skoncentrowanych form witaminy C – lipofilowej, liposomowej i hydrofilowej C5300 oraz transporterów SVCT-1 pobudzających transport witaminy C bezpośrednio do komórek skóry. Odpowiada za rozja­śnienie, energizację skóry i działanie antyoksydacyjne. Działa przeciwstarzeniowo, poprawia jędrność i elastyczność skóry, spłyca zmarszczki. Zwiększa syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze, a także zapobiega uszkodzeniom skóry spo­wodowanym przez promieniowanie UV.

Witamina C5300 pochodzi z najbogatszego naturalnego źródła witaminy C – australijskiej śliwki Kakadu Plum – 100 razy bogatszej w witaminę C niż pomarańcza.

KWAS HIALURONOWY wysokocząsteczkowy, doskonale wiąże wodę i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia.

RETINOL stabilna postać retinolu zawieszona w filmie molekularnym. Działa przeciwzmarszczkowo i uelastyczniająco.

FITOHORMONY zwiększają ilość kolagenu w skórze, poprawiają jej mikrostrukturę, dzięki czemu skóra jest wyraźnie gładsza.

CERAMIDY BIOMIMETYCZNE są składnikiem cementu międzykomórkowego, regulują nawilżenie, natłuszczenie i utrzymują właściwości barierowe i ochronne skóry.

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook