fbpx

KONKURS: zestaw do pielęgnacji od JestemKobietą.com! WYNIKI!

Święta tuż tuż, dlatego czas najwyższy pomyśleć o odpowiednim przygotowaniu ciała! Okres przedświąteczny to nie tylko listy zakupów, pieczenie, sprzątanie. Musimy również pamiętać o sobie i odpowiedniej pielęgnacji ciała w okresie zimowym. Właśnie teraz macie okazję wygrać od zespołu JestemKobietą.com cudowny zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała.

Aby wygrać zestaw kosmetyków należy:

 • być fanem organizatorów konkursu na Facebooku: JestemKobietą.com TUTAJ
 • polubić post konkursowy na Facebooku
 • w komentarzu pod postem na Facebooku lub portalu JestemKobietą.com wyrazić chęć udziału w konkursie, poprzez KRÓTKIE dokończenie zdania: Moim marzeniem gwiazdkowym jest…
 • udostępnij post konkursowy na swojej tablicy facebookowej i zaproś znajomych do wspólnej zabawy, a będzie nam bardzo miło!
 • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ

W skład zestawu wchodzą:

 • NIVEA krem do twarzy i ciała
 • CELIA Satynowy cień do powiek nr 1 i 5
 • PILOMAX Regeneracja krok 2 maska do włosów farbowanych ciemnych
 • KOBO PROFESSIONAL Podkład smoothing makeup SPF10 507 Pastel beige
 • OILLAN Active Bioaktywna emulsja Kompres S.O.S.
 • GOLDEN ROSE Mineral terracotta powder 03

Wartość nagrody ok. 120 zł

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach poniżej lub pod postem konkursowym na Facebooku. Spośród wszystkich zgłoszeń jedną osobę, do której powędruje pudełko pielęgnacyjne od zespołu JestemKobietą.com. Konkurs trwa od 08.12.2016 do 19.12.2016 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy 20.12.2016 roku. Wysyłka nagrody nastąpi w dniu ogłoszenia wyników, dlatego mamy prośbę aby laureatki w miarę możliwości wysłały nam jak najszybciej dane do wysyłki nagrody.

Wyniki!

Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Po burzliwych naradach laureatką zostaje:

Honorata Osowska Moim marzeniem gwiazdkowym jest zobaczenie na teście ciążowym 2 kresek tak jak ponad 3 lata temu długo się staramy a to byłby dla Nas największy i najpiękniejszy prezent😏 Czas mija zegar biologiczny tyka😉 czekamy na wiadomość życia nasze marzenie największe dać synkowi brata bądź siostrzyczkę

Serdecznie gratulujemy i prosimy o podanie danych do wysyłki nagrody mailem na adres malwina@jestemkobieta.com.

Tagged with:     , ,

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

2 komentarze

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook