fbpx

Fit Lovers „Para na całe życie” – recenzja

„PARA NA CAŁE ŻYCIE” to tytuł lifestylowego przewodnika po życiu, który od 1 marca jest dostępny na półkach salonów prasowych i w księgarniach internetowych. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – youtuberzy znani jako FIT LOVERS – dzielą się z czytelnikami swoją filozofią i pokazują jak w ciągu 52 tygodni zmienić swoje życie na lepsze. Wszystkim chcącym wprowadzić pozytywne zmiany w sobie i wokół siebie rzucają wyzwanie FIT LOVERS CHALLENGE.

Autorzy są trenerami personalnymi i mistrzami fitnessu. Oboje ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie się poznali podczas wspólnych treningów. Połączenie zamiłowania do ruchu, zdrowego odżywiania, występów, motywowania innych i pozytywnego spojrzenia na świat zaowocowało chęcią stworzenia kanału Fit Lovers na youtubie i bloga fit-lovers.pl. Obecnie autorów śledzi na kanałach społecznościowych ponad 400 000 odbiorców.

FIT LOVERS to marka, której misją jest pomóc wszystkim, którzy potrzebują zmian  w swoim życiu, wyglądzie i nastawieniu. Uważają, że zdrowie, pewność siebie  i pozytywne podejście są gwarancją sukcesu, a odpowiednie żywienie oraz aktywność fizyczna najlepszym narzędziem, żeby to osiągnąć.

Wydana przez Wydawnictwo Dragon książka zatytułowana „Para na całe życie” wprowadza do świata odbiorców nowe pojęcie. FIT LIFESTYLE jest zapisany na kartkach poradnika, w którym znajdziemy wskazówki do tego, jak w ciągu 52 tygodni zmieni  swoje życie na lepsze pod kątem patrzenia na świat, wiary w siebie i zdrowego stylu życia. Przewodnik aktywności pozwala ustali  indywidualne wyzwania i cele do osiągnięcia, przeplatany jest tematyką związaną z pasjami pary, czyli fitnessem, podróżami i modą. 


Para na całe życie

Słynni fitnesowi youberzy – Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – postanowili stworzyć książkę, która nie tylko będzie inspirującym sportowym motywatorem dla każdej/każdego z nas, ale przede wszystkim będzie życiową wskazówką dotyczącą tego, jak cieszyć się życiem i czerpać z niego pełnymi garściami.

„Para na całe życie” to lifestylowy przewodnik, który przedstawia życie i inspiracje autorów książki. Poznajemy historię ich pasji, związku i wiary we własne możliwości. Na książkę składają się 52 tygodnie sportowych, żywieniowych, modowych, podróżniczych, ale co najważniejsze, życiowych inspiracji. Pamela i Mateusz są sympatycznymi, pełnymi pozytywnej energii ludzmi, którzy pragną zarazić optymizmem wszystkich wokół.

Książka od Fit Lovers to poradnik, którego zadaniem jest motywacja wielowymiarowa, ale także bardzo uniewersalna. Dzięki dosyć lekkiej kompozycji książki, możemy do niej wracać za każdym razem, gdy braknie nam inspiracji i chęci do działania. Uzupełniona o moc pięknych zdjęć, wiele uśmiechów, pysznych dań, cennych wskazówek i świetnych ćwiczeń, „Para na całe życie” to pozycja, dzięki której znajdziemy sposób na wiosenne przebudzenie. Jeśli chcesz czuć się dobrze i wyglądać wspaniale, ta książka jest dla Ciebie – Zmotywuj się z Fit Lovers!

Książka trafiła do salonów prasowych i księgarni internetowych 1 marca 2017 roku.

Informacje o książce:

Data publikacji: 01.03.2017

Wydawca: Wydawnictwo Dragon.

Cena: 39.95 zł

Liczba stron: 240

Gatunek: Poradnik lifestylowy

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook