fbpx

Fryzury na lato – inspiracje #1

Wakacje i okres letni to idealny czas, kiedy można poszaleć z modą, makijażem i fryzurą. Szczególnie, gdy wyjeżdżamy na urlop i nie musimy dostosowywać fryzury do wykonywanego zawodu lub okoliczności jakie nas tego dnia czekają, mamy idealną okazję by spróbować uczesania, na które na co dzień byśmy się nie zdecydowały.

WARKOCZE

Idealne na każdą okazję, wygodne, nigdy nie wyjdą z mody – to pewne. Wariacji z warkoczami jest cała masa: warkocz wpleciony w kucyk, warkocz wpleciony w kok, fale + warkocz. Warkocz francuski, klasyczny, holenderski.

4b37bce586490ce19194d809c42d31e8--how-to-do-hairstyles-creative-hairstyles

beautiful-braided-headband-for-wedding-2013-with-best-long-hair-extension

dasdad

dfsfdsdfds

weeqqweqweqwe

KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY

Wersja może nieco bardziej odważna, ale w drogeriach dostępne są szampony koloryzujące i spraye, które zmywają się już po kilku myciach 🙂

cvxcvvcxvxvc

dfsfdsdfsdfs

fsfsdfs

ghjuy76t5r

qweqweqqw

werwerrew

Wiankowe szaleństwo

Wianek jako dodatek do fryzury to must have wakacji i letnich koncertów. W sklepach mamy do wyboru zarówno te delikatne jak i bogato zdobione kwiatami. I nie jest to opcja zarezerwowana tylko na śluby 😉

dfsfsdfsfsdsf

ererwr

fsdfsfs

fvbt sdfsdfsfsfsfsfdf

sdfsfsfsfwwwef

spring_flowers_in_hair_for_bride_1

Tagged with:     , , ,

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook