fbpx

Świąteczny konkurs z książkami od Platon24.pl – WYNIKI

Święta tuż tuż – najwyższy czas pomyśleć o uroczym upominku dla naszych małych pociech. Wraz z księgarnią internetową Platon24.pl przygotowaliśmy dla Was kolejną niespodziankę. W świątecznym konkursie możecie wygrać aż 3 egzemplarze wspaniale wydanej książki „Bajki o zwierzętach” – są to cztery przepiękne, prezentowe zbiory zawierające najpiękniejsze i najbardziej znane baśnie Andersena, Perraulta i braci Grimm.     

bajki-o-zwierzetach-b-iext50800791Aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki „Bajki o zwierzętach”:

  • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com TUTAJ oraz księgarnię internetową Platon24.pl TUTAJ;
  • polub post konkursowy i skomentuj go na Facebooku, odpowiadając na pytanie konkursowe: Komu podarujesz „Bajki o zwierzętach” i dlaczego?;
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy osoby, do których powędrują egzemplarze książek „Bajki o zwierzętach” (do każdego laureata po jednej książce). Konkurs trwa od 19.12.2017 do 06.01.2017 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 12.01.2017 roku. Sponsorem nagrody jest: www.Platon24.pl

 

WYNIKI

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Miło nam poinformować, że laureatkami zostają:

1. Marzena Jaroszek

2. Michalina Dynowska

3. Wioleta Gizicka

Gratulujemy! Prosimy o podesłanie danych do wysyłki nagrody na karolina@jestemkobieta.com (tytuł maila: konkurs „Bajki o zwierzętach”). Na dane czekamy do 22.01.2018 roku.

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook