fbpx

Wygraj powieść Liny Wolff „Poliglotyczni kochankowie” od Platon24.pl – WYNIKI

Nowy rok tuż tuż – warto rozpocząć go z przytupem i fantastyczną lekturą w zasięgu ręki! Wraz z księgarnią internetową Platon24.pl przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. W świąteczno-noworocznym konkursie możecie wygrać aż 3 egzemplarze powieści Liny Wolff „Poliglotyczni kochankowie”!  

Max Lamas marzy o kochance, która będzie mówić we wszystkich znanych mu językach. Poszukiwania prowadzą go ze Sztokholmu do Włoch, gdzie poznaje markizę stojącą na krawędzi bankructwa. Ellinor pochodzi ze wsi w Skanii. Pewnego dnia zamieszcza w sieci ogłoszenie: Mam trzydzieści sześć lat i szukam czułego, choć nie nazbyt czułego mężczyzny. Ci, których spotyka, nie spełniają jednak jej oczekiwań. A Lucrezia jest świadkiem skandalicznego romansu swojej babki. Połączy ich pewien maszynopis, wielojęzyczny zapis miłosnej fascynacji i szaleństwa, dla jednych przedmiot troski, dla innych obiekt nienawiści. W tym zagmatwanym splocie wydarzeń bohaterowie zmagają się i zatracają. Marzą o byciu zrozumianym. I o tym, by zaspokoić najskrytsze pragnienia. Jednak przede wszystkim poszukują miłości i języka, którym będą potrafili o niej opowiadać.

Aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki:

  • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com TUTAJ oraz księgarnię internetową Platon24.pl TUTAJ;
  • polub post konkursowy i skomentuj go na Facebooku lub portalu, odpowiadając na pytanie: Jakim językiem chciałabyś/chciałbyś umieć mówić i dlaczego?
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku lub portalu. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy osoby, do których powędrują egzemplarze książek Liny Wolff (do każdego laureata po jednej książce). Konkurs trwa od 20.12.2017 do 03.01.2018 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 12.01.2018 roku.

WYNIKI

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Miło nam poinformować, że laureatkami zostają:

1. Roksana Wilk

2. Anna Grygiel

3. Marianna Żuber

Gratulujemy! Prosimy o podesłanie danych do wysyłki nagrody na karolina@jestemkobieta.com (tytuł maila: konkurs „Poliglotyczni kochankowie”). Na dane czekamy do 22.01.2018 roku.

Sponsorem nagrody jest księgarnia www.Platon24.pl

Powieść Liny Wolff trzyma w emocjonalnym klinczu, każe szukać kolejnych poziomów. Na pozór automatyczne postaci buzują od środka. Krzyczą o miłość, szczęście, zwykłe siedzenie przy kolacji i rozmawianie o tym, jak minął dzień. Ale krzyczą niemo. Wstrząsający obraz samotności. 

Sylwia Chutnik

W „Poliglotycznych kochankach” Djuna Barnes, Stephen King i Michel Houellebecq spotykają się nad lodowatym Bałtykiem i idą razem na jagody. Nic miłego z tej wycieczki nie wynika, szczególnie dla bohaterów, którzy za każdym razem postępują zupełnie inaczej niżbyśmy sobie tego życzyli. Jeżeli marzycie o małym domku nad morzem i macie skłonności ku dyskretnej melancholii, ta powieść została napisana dla was: ku pocieszeniu lub ku przestrodze.

Olga Wróbel, Kurzojady

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook