fbpx

Makijażowe zestawy świąteczne KOBO Professional w drogeriach Natura

W świątecznej kolekcji marki KOBO Professional znalazły się trzy wyjątkowe palety do makijażu. Każda zawiera cztery mocno nasycone kolorem cienie do powiek,  puder rozświetlający lub brązujący, wodoodporną czarną kredkę do powiek oraz tusz do rzęs. Wszystkie produkty dostępne są wyłącznie w stacjonarnych drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl.

Trzy palety różnią się doborem barw i przeznaczeniem do różnego rodzaju makijażu.

Paleta 1 POWER OF COLOR zawiera perłowe, mocno nasycone kolorem cienie i puder rozświetlający, który pozwoli nadać cerze piękną, złotą poświatę. Paleta 2 SMOKY GLAMOUR wyposażona jest w matowe, intensywnie napigmentowane cienie o zróżnicowanych barwach – od jasnego beżu do czerni oraz puder brązujący, który nadaje cerze ciepły koloryt. W palecie 3 HIDDEN GEMS znalazły się perłowe cienie do powiek i puder rozświetlający w ciepłym odcieniu.

Każdy zestaw zawiera wodoodporną czarną kredkę do powiek KOBO Professional Long Lasting Eyeliner, której miękki sztyft doskonale obrysowuje kontur oka.
Funkcjonalne opakowanie wyposażone jest w temperówkę ułatwiającą codzienne użytkowanie. W celu wykończenia makijażu dobrze sprawdzi się tusz do rzęs KOBO Professional Extremely Beautiful Lashes, który pozwala na uzyskanie wyrazistego spojrzenia oraz, w zależności od ilości nałożonych warstw, wydłużonych i znacznie pogrubionych rzęs.

1 POWER OF COLOR            2 SMOKY GLAMOUR               3 HIDDEN GEMS

Cena regularna każdej palety to ok. 72 zł.

Tagged with:     , , , ,

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Inspiracje:

    Facebook