fbpx

Błysk i szyk – pomysły na stylizacje na Sylwestra

Jak olśnić wszystkich podczas sylwestrowej nocy? Postaw na pięknie połyskującą stylizację! Rozwiązań jest wiele – od jednego błyszczącego elementu po całościowy blask. Nie bój się ryzyka i zaszalej – w końcu jak nie w Sylwestra to kiedy?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

1 komentarz

  1. Kamila

    Dokładnie, jak nie sylwester to kiedy? Ja w tym roku idę na całość i do cekinowej sukienki ubieram złote brokatowe szpilki z Primamody. Początkowo bałam się, że tego błysku będzie za dużo, ale całość wygląda na prawdę super. Buty są o tyle fajne, że przydadzą się również na inne okazje typu ślub. Jak na pierwsze wrażenie są bardzo wygodne, ale oczywiście całość zweryfikują dzisiejsze szaleństwa na parkiecie. Udanej zabawy 🙂

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook