fbpx

Wygraj powieść Joanny Sykat „Na ścieżkach złudzeń” – wyniki

Nowy rok  warto rozpocząć z przytupem i fantastyczną lekturą w zasięgu ręki! Wraz z Wydawnictwem Replika przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. W noworocznym konkursie możecie wygrać egzemplarz powieści Joanny Sykat „Na ścieżkach złudzeń”.

Aldona ma kochającego męża, który zrobiłby dla niej wszystko, i kilkuletniego syna Michałka. Wydaje się kobietą spełnioną, zwłaszcza na tle nowej podwładnej – zaniedbanej, przytłoczonej obowiązkami żony i matki. Do czasu. Świat bohaterów, którym dawno temu los przydzielił role, nagle zaczyna się kruszyć. Na idealnych wizerunkach żon, matek, mężów i ojców pojawiają się rysy i pęknięcia. Czy uda się ocalić ich rodziny? Czy katastrofa oduczy Aldonę oceniania innych z perspektywy własnej urody i bogactwa?

Aby wygrać egzemplarz książki:

 • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com TUTAJ oraz profil Joanny Sykat TUTAJ;
 • polub post konkursowy i skomentuj go na Facebooku lub portalu, odpowiadając jednym zdaniem na pytanie: Dlaczego chciałabyś przeczytać powieść „Na ścieżkach złudzeń”?
 • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
 • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku lub portalu. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy osobę, do której powędruje książka Joanny Sykat. Konkurs trwa od 18.01.2018 do 01.02.2018 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 04.02.2018 roku. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Replika: https://www.facebook.com/WydawnictwoReplika

Joanna Sykat (wł. Joanna Zakrzewska) – z wykształcenia i zawodu… nieważne, bo i tak to, czym się obecnie zajmuje, to zapasy z macierzyństwem i piórem. Obserwatorka; woli stać w cieniu niż świecić światłem własnym lub odbitym. Najbardziej lubi swój drewniany dom (ten z marzeń, oczywiście), ciszę jesieni i luksus pozbawionego wyrzutów sumienia nicnierobienia. Laureatka konkursów literackich. Jej debiutancka książka – zbiorek miniatur prozatorskich „Biedronki są ważne” – ukazała się w styczniu 2012 roku.

WYNIKI

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Miło nam poinformować, że nagroda trafia do… Lizzy95 (zgłoszenie na portalu)! Gratulujemy i prosimy o kontakt w celu podania adresu do wysyłki nagrody na maila: karolina@jestemkobieta.com tytułem „Konkurs Na ścieżkach złudzeń”. Na wiadomość czekamy do 13.02.2018 roku.

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

6 komentarzy

 1. Alicja Zwolak

  Chciałabym przeczytać książkę „Na ścieżkach złudzeń” ponieważ główna bohaterka przypomina troszkę mnie z dawnych lat. Też byłam dumną i pewną siebie kobietą, której wszystko zawsze się układało… niestety do czasu. Pewnego dnia mój piękny i poukładany świat rozprysł się jak bańka mydlana. Musiałam przewartościować swoje życie. Zmieniło się wtedy też moje spojrzenie na innych ludzi. Stałam się bardziej otwarta i empatyczna. Dzisiaj ponownie udało mi się odnaleźć szczęście. Nie chciałabym stracić tego co mam. Nie wiem czy dałabym radę drugi raz podnieść się z kolan. Myślę, że książka byłaby idealnym zamknięciem tego starego etapu mojego życia. Takim kluczem do drzwi, których nigdy już nie przekroczę, bo przede mną otwiera się jutro i nowa inna ja.

 2. Agnieszka

  „na ścieżkach zludzeń” często byłam
  chyba się trochę pogubiłam
  gdzieś zapodziałam swój drogowskaz
  może po przeczytaniu, droge uda się rozplątać
  bo wiadomo nie od dzisiaj
  literatura pomocna jest w kryzysach
  kiedy nie wiesz jak się zachować
  na jakimś bohaterze warto się wzorować
  chociaż nawet jest ci ciężko
  autorzy służą pomocą z chęcią.

 3. Ewelina Łukawska

  Jestem prawdziwym molem książkowym, a powieści kobiece pożeram ze smakiem;) wiele słyszałam o książkach pani Joanny, ale nie miałam okazji spotkać się z nimi sam na sam. Książka o niezwykłym tytule, jakże często sami opieramy nasze życie, pragnienia czy miłości na zludzeniu… a im dalej idziemy tą ścieżką tym ciężej zawrócić…

 4. Irena

  Książkę podarowałabym w prezencie siostrze, która jest po rozwodzie i obwinia za to wszystkich dookoła, a może powinna poszukać też winy w sobie i zmienić swój świat na lepszy?

 5. Bożena

  Chciałabym przeczytać tę powieść ponieważ czuję, że jest mi bliska, bo pomimo upływu lat wciąż karmię się złudzeniami, wciąż wierzę za dużo, ufam za dużo i za dużo marzę…

 6. Lizzy95

  Chciałabym przeczytać powieść „Na ścieżkach złudzeń” Joanny Sykat, ponieważ uwielbiam książkowe nowości – dzięki nim mogę poznać świat nietuzinkowych autorów, przez co często odkrywam świat pięknych i wzruszających chwil na nowo.

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook