fbpx

Bezpieczna koloryzacja z SENS.US

Wiemy doskonale, że kolor włosów to jeden z głównych atrybutów wyglądu każdej kobiety. Wiemy również, jak ważny w procesie koloryzacji jest dobór odpowiednich kosmetyków. Koloryzacja to nie tylko sposób na pozbycie się siwych włosów czy zmianę dotychczasowego wizerunku. Upodobania kolorystyczne to coś więcej niż tylko wybór barwy, w której jest komuś do twarzy. Dlatego produkty do koloryzacji i dekoloryzacji powinny skutecznie i z charakterem wzmacniać końcowy efekt. Dodatkowo gwarantują doskonałą pielęgnację i ochronę włosów. Dlatego postaw na SENS.US.

MC2 Cosmetic Hair Color

Krem koloryzujący bez amoniaku, który doskonale łączy zarówno tradycję, jak i innowację.

Formuła jest połączeniem wysoko wyselekcjonowanych surowców i składników aktywnego, naturalnego pochodzenia, które są silnie związane z tradycją Toskanii.

Nadają one bogatej konsystencji kremu oraz maksimum właściwości kosmetycznych. Zapewniając przy tym delikatne działanie dla skóry głowy i głęboki szacunek dla włókien włosowych, podczas całego zabiegu koloryzacji.

Krem koloryzujący MC2 zapewnia:

-Trwałość koloru

-Doskonałe porycie siwych włosów

-Rozjaśnienie o 4/5 tonów

-Połysk koloru

-Szacunek dla włókna kapilarnego podczas całego zabiegu koloryzacji

Właściwości ochronne, lecznicze i nawilżające, które wyróżniają każdy aktywny składnik – oddziałują w synergii. Rezultatem jest widzialny kolor, będący w stanie zaspokoić wszelkie wymagania. Krem nadaje włosom maksymalny połysk i długotrwały refleks. Odżywia i głęboko odbudowuje ich strukturę, zapewniając jednocześnie maksymalne pokrycie siwych włosów. Dlatego włosy są grube, mocne, miękkie i wspaniałe.

Direct Color

Innowacyjne produkty w żelu do bezpośredniej koloryzacji włosów. Nie zawierają amoniaku i utleniaczy.

TAB>U COLOR to gama bezpośrednich farb, z którymi prosto i bezpiecznie, każdego dnia, możesz zmieniać swój, a także swoich klientów image. To innowacyjna koncepcja wyrażania swojej osobowości kolorem. Dzięki niej będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie.

Żelowa formuła pozwala zoptymalizować zużywaną ilość produktu. W ten sposób uzyskuje się lepszą wydajność, minimalizując jednocześnie niepotrzebne straty. Mowa o produkcie gotowym do użycia, bez dodatku środków alkalizujących, który nie wymaga stosowania utleniaczy. Te właściwości decydują o niezrównanej delikatności i wysokiej jakości wykonywanego zabiegu kosmetycznego na włosach.

Wyjątkowe właściwości będące osiągnięciem najnowszej generacji technologicznej, sprawiają, że pigmenty przenikają do struktury włosa i utrzymują się na niej z niespotykaną siłą, gwarantując intensywny i trwały kolor. Korzystając z farb do bezpośredniej koloryzacji należy opierać się na podstawowych zasadach kolorymetrycznych. W przeciwieństwie do koloryzacji z utlenianiem, w tym przypadku końcowy efekt jest widoczny od razu, dzięki czemu dla każdego klienta można dobierać spersonalizowany kolor.

Direct Color dostępny jest w 12 odcieniach:
-Yellow / Żółty
-Acid Green /Zielony
-Bottle Green / Butelkowa zieleń
-Turquoise / Turkusowy
-Blue / Niebieski
-Pink / Różowy
-Red Cherry / Czerwona wiśnia
-Violet / Fioletowy
-Orange / Pomarańczowy
-Pearl Gray / Perłowoszary
-Pastel Black / Pastelowa czerń
-Ethereal White / Eteryczna biel

INBLONDE Blonde Hair Toner

Kosmetyczny krem neutralizujący

Tonery do kreatywnej koloryzacji w odcieniach blond. Nie zawierają amoniaku i PPD.Tonery podkreślające połysk włosów farbowanych.

Efekty

Progresywna i zrównoważona neutralizacja. Tonery pozwalają na neutralizowanie niepożądanych odcieni i kreowanie odcieni fantazyjnych. Ultra-delikatna formuła wzbogacona została wyciągiem z pereł. Brak amoniaku gwarantuje optymalny komfort skóry i pełną ochronę struktury włosów. Nie zawierają PPD. Dzięki Blonde Hair Toner osiągniesz wysublimowany i trwalszy połysk.

Charakterystyka

W kolekcji dostępnych jest 9 odcieni kolorystycznych w tym Clear Toner. Szeroka gama kolorów to nieograniczona kreatywność w koloryzacji. Formuła pozwala uzyskiwać refleksy na wstępnie rozjaśnionych włosach lub na naturalnych włosach blond. Clear Toner, krem neutralizujący bez pigmentów, nadaje się do łączenia z innymi odcieniami kolorystycznymi w celu modulowania natężenia.

Odcienie
  • PLATINUM DAWN: zalecane do neutralizowania jasnożółtych pozostałości i uzyskiwania efektu neutralnego blondu. Doskonałe do przygotowywania optymalnej bazy przed neutralizowaniem niepożądanego odcienia.
  • ICE MORNING: zalecane do neutralizowania żółtych pozostałości i do uzyskiwania efektu arctic blonde po rozjaśnianiu do poziomu 10/11.
  • STEEL BLUE LOUNGE: zalecane do neutralizowania żółto-pomarańczowych pozostałości i do uzyskiwania efektu stalowego blondu po rozjaśnianiu do poziomu 10/11.
  • SAND PARTY: zalecane do łagodzenia ciepłych pozostałości na wszystkich odcieniach blondu i do uzyskiwania naturalnego, neutralnego efektu po rozjaśnianiu do poziomu 10/11.
  • CARAMEL DINNER: zalecane do podkreślania naturalnych ciepłych odcieni na wszystkich tonacjach blondu.
  • APRICOT SUNSET: zalecane do wzbogacania ciepłych odcieni na wszystkich tonacjach blondu.
  • STRAWBERRY BAR: alecane do uzyskiwania efektów strawberry blonde i fantazyjnych po rozjaśnianiu do poziomu 9/10/11.
  • LILAC COUCH: zalecane do uzyskiwania efektów smokey i fantazyjnych po rozjaśnianiu do poziomu 9/10/11.
  • CLEAR: odcień neutralny, bez pigmentów, doskonały do dostosowywania/ korygowania różnych odcieni, odpowiednio do konkretnych potrzeb.

Więcej o produktach i o marce SENS.US www.ilovesensus.pl

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook