fbpx

Dominika van Eijkelenborg „Tkanki” – zapowiedź

WCIĄGAJĄCY THRILLER O TYM, ŻE SERCE NIGDY NIE ZAPOMINA

Kiedy okazuje się, że nastoletnia Evi Simons cierpi na poważną chorobę serca i do życia potrzebuje przeszczepu, jej matka przechodzi załamanie. Zrozpaczona kobieta powoli zaczyna tracić nadzieję, gdy niespodziewanie pojawia się ratunek. Dawcą serca zostaje młoda dziewczyna, Finya, która zginęła w wypadku samochodowym.

Dominika van Eijkelenborg, znana z książki „Kiedy będziemy deszczem”, ponownie wprowadza czytelników w stan lekkiego niepokoju, kiedy rozwija przed nimi wizję ciężkich do wyjaśnienia wydarzeń. Czy to możliwe, że serce dawcy przejmuje kontrolę nad uratowaną osobą?

PRZEJMUJĄCA HISTORIA, KTÓRA TRZYMA W NAPIĘCIU AŻ DO OSTATNIEJ STRONY!

Nikt nie podejrzewał, że przeszczepione serce zachowa wspomnienia i cechy osobowości Finyi.

Wkrótce nowy organ staje się intruzem, który całkowicie przejmuje kontrolę nad Evi. Nastolatkę zaczynają dręczyć sny, których nie potrafi zrozumieć, a jakaś tajemnicza siła prowadzi ją w nieznane dotąd miejsca i pcha w ramiona mrocznego Sandera. Jak się okazuje – to serce ma do wypełnienia pewną misję.

O AUTORCE

Dominika van Eijkelenborg – autorka powieści „Kiedy będziemy deszczem”, polska pisarka pochodząca z Suwalszczyzny; studiowała i pracowała w Krakowie. Realizuje się jako mama dwóch córek – owoców szalonego romansu, który przerodził się w wielką miłość i zawiódł ją do Holandii, gdzie obecnie mieszka.

Tytuł: Tkanki

Autor: Dominika van Eijkelenborg

Wydawnictwo: Kobiece

Data premiery: 16. 02.2018

 

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook