fbpx

Romantyczna dekoracja stołu

Świece, znakomite jedzenie, kolacja we dwoje… Czasem tak niewiele może zapewnić nam udany wieczór z ukochaną osobą. Jak sprawić, by był jeszcze piękniejszy? Nic tak nie dopełnia wnętrza i jego atmosfery jak oryginalne i pełne charakteru dodatki – poznajcie nasze sposoby na piękną, romantyczną dekorację domowego stołu.

  • Połączenie pasów i kwiatów

Na białym lub lekko pastelowym gładkim obrusie, umieść wąską, ale długą serwetę w kolorystycznie kontrastujące pasy. Dzięki temu nie tylko optycznie wydłużysz stół, ale także nadasz wnętrzu odrobinę designerskiego look’u. W połączeniu z pięknymi różowymi kwiatami – całość zaprezentuje się oryginalnie i zachwycająco.

gallery-1454449748-posh-floral-stylized-valentines-brunch-7

  • Modny nagietek

Połączenie białych i czerwonych kwiatów az kipi romantyzmem! Jeśli dołożymy do tego obrus w modnym kolorze nagietkowym (czyżby kolor roku?), uzyskamy dekorację nietuzinkową i pełną charakteru.

gallery-1450900748-simoneleblandmrsjohnstrong-holidaydinnernancyneilphotography-10

  • Rustykalnie

Oszczędność i minimalizm stylu rustykalnego, jego nawiązanie do pierwotnej siły natury, z pewnością zachwyci każde gusta. Połączenie surowego drewna, delikatnych świec oraz polnych kwiatów, daje efekt wyjątkowo subtelny i nietypowy.

gallery-1454449601-valentines-flowers

  • Poza centrum

Kwiaty, jako królujące elementy dekoracyjne na naszym stole, niekoniecznie muszą znajdować się w jego centrum – umieszczenie ich na oparciu krzesła może okazać się zachwycające i zaskakujące!

1427921880-1427829025-03-hbx-b-floral

  • Proste jest piękne

Pięknie udekorowany stół to niekoniecznie przepych i blichtr – jeśli postawisz na czystą biel obrusu, zastawy czy świec z kwiatowym akcentem kolorystycznym oraz delikatnym wzorem na serwetach, z pewnością zachwycisz każdego gościa.

gallery-1426102460-spring-michaelradford

  • Folkowo

Jeśli pragniesz wyrwać się z objęć rutyny, postaw na styl folkowy! Ciekawy akcent zdobieniowy na talerzach, wąski długi obrus z poprzecznymi pasami, błyszcząca zastawa oraz barwne kwiaty – Twój stół zabłyśnie blaskiem na nowo!

gallery-1454449968-fre-3095

  • Fiolet na topie

Połączenie różu i czerwieni to typowo romantyczna symbioza, co powiecie jednak na królestwo fioletu? Połączenie z pięknymi kwiatami w odcieniach fuksji da efekt prawdziwie zniewalający!

gallery-1436553410-wg4a6361

  • Kwiecisty łańcuch

Umieszczenie nad stołem kwiecistego łańcucha może okazać się strzałem w dziesiątkę! Jeśli masz mały stół, a pragniesz zaoszczędzić miejsce na słodkości, postaw na ten chwyt.

1454449919-brunch

  • Pastele

Połączenie charakternej i wyróżniającej się zastawy z delikatną barwą kwiatów w odcieniu pastelowego różu, stworzy klimat prawdziwie subtelny, romantyczny, a jednocześnie nowoczesny i oryginalny.

gallery-1452535597-5

Przedstawione propozycje wykorzystać możesz nie tylko w trakcie kolacji z ukochanym – gdy zaprosisz więcej gości, np. na rodzinny obiad, piękna dekoracja stołu będzie robić duże wrażenie i pozostanie wszystkim na długo w pamięci.

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook