fbpx

Cynthia Swanson „Wyśnione życie” – zapowiedź

BESTSELLEROWA POWIEŚĆ, KTÓRA ZACHWYCIŁA SAMĄ JULIĘ ROBERTS!

Denver 1960: Kitty Miller to samotna kobieta po trzydziestce, która wraz z przyjaciółką prowadzi kameralną księgarnię Dwie Siostry. Jej poukładane życie singielki nabiera rumieńców, kiedy zaczynają ją nawiedzać realistyczne sny. W alternatywnej rzeczywistości staje się Katherine i jest żoną Larsa, miłości swojego życia. Mają wspaniałe dzieci, piękny dom i dobrych przyjaciół. Kusząca rzeczywistość z jej marzeń szybko jednak ujawnia mroczne sekrety.

Czy kobieta może wybrać, w których realiach może zostać?

Pełna zagadek debiutancka powieść Cynthii Swanson mistrzowsko nakreśla dwa przenikające się światy: samotnej Kitty oraz spełnionej Katherine, trzymając w napięciu do ostatnich stron. Piękna historia o tym, że w życiu nic nie jest tak, jak się nam wydaje. W ekranizacji tej bestsellerowej powieści w rolę głównej bohaterki wcieli się Julia Roberts.

A gdyby tak w swoich snach zbudować idealne życie, do którego można uciec?

 

Tytuł oryginalny: The Bookseller

Autor: Cynthia Swanson

Wydawnictwo: Kobiece

Data premiery: 16 marca 2018

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook