fbpx

CONTOUR ARCHITECT Mincer Pharma – nowość

Cera traci młody wygląd, gdy staje się wiotka i pojawiają się na niej zmarszczki. Na skutek działania siły ciążenia skóra zaczyna nieestetycznie zwisać na policzkach, żuchwie, podbródku oraz szyi. W efekcie owal twarzy traci swój dotychczasowy kształt, a rysy    ulegają zmianie.

Zadaniem nowej linii CONTOUR ARCHITECT Mincer Pharma jest walka ze zwiotczeniami i grawitacyjnym opadaniem owalu twarzy.

Postępująca wiotkość skóry to efekt degradacji poziomu kolagenu. Jest on najważniejszym składnikiem struktury podporowej skóry i w młodym wieku stanowi nawet 80% jej suchej masy. Z wiekiem włókna kolagenu zanikają, sprawiając, że skóra traci jędrność i gęstość. Rekonstrukcję fundamentów skóry i wzmacnianie architektury włókien sprężystych zapewni linia CONTOUR ARCHITECT Mincer Pharma. Formuły oparte na innowacyjnych, synergicznie działających multiaktywnych polifenolach z machoniowca, BIOSTYMUATORZE KOLAGENOWYM, kolagenie z akacji i kompleksie ANTI-GRAVITY sprawiają, że braki substancji budulcowych zostają uzupełnione, a skóra ulega wypełnieniu od wewnątrz. Uszczelnienie cementu międzykomórkowego poprawia hydro-nasycenie skóry, przez co staje się ona wygładzona, a zmarszczki mniej widoczne. Receptury kosmetyków działają niczym KOLAGENOWY ARCHITEKT SKÓRY, który modeluje owal twarzy i pozwala zwiększać odporność konturów twarzy na siły ciążenia grawitacyjnego, a także osiągnąć efekt wolumetrycznego liftingu skóry .    

W skład gamy CONTOUR ARCHITECT wchodzą:

  • N° 1601 KREM – REKONSTRUKTOR NA DZIEŃ SPF 15

Konturujący krem na dzień stanowi dzienną kurację,  ściśle skoncentrowaną na walce z grawitacyjnym opadaniem skóry i utratą gęstości. Wypełniając skórę od środka, niweluje jej wiotkość  i skutecznie redukuje zmarszczki. Przywrócenie właściwego poziomu napięcia wpływa na wymodelowanie owalu twarzy, a tym samym poprawia jej kształt i wygląd.

Składniki aktywne: ANTI-GRAVITY COMPLEX, EKSTRAKT Z MACHONIOWCA, KOLAGEN Z AKACJI. Cena : 39,99 zł / 50 ml

  • N° 1603 KREM-REKONSTRUKTOR NA NOC

Zadaniem konturującego kremu jest intensywna nocna naprawa szkieletu podporowego skóry. Niacinamid, zawarty w kremie,  stymuluje syntezę kolagenu, a także zwiększa produkcję ceramidów, które są głównym składnikiem lipidowej bariery ochronnej skóry. W rezultacie zmarszczki są mniej widoczne, a kontur twarzy bardziej wyraźny.

Składniki aktywne: BIOSTYMULATOR KOLAGENU, NIACINAMID, KOLAGEN Z AKACJI. Cena : 39,99 zł /50 ml

  • N°1604 KREM-REKONSTRUKTOR POD OCZY I NA POWIEKI

Formuła konturującego kremu pod oczy i na powieki jest  ściśle skoncentrowana na modelowaniu konturu oka i niwelowaniu opuchnięć. Działając niczym kolagenowy wypełniacz zmarszczek, zagęszcza wiotką  i cienką skórę w tym delikatnym obszarze twarzy, co pozwala  osiągnąć jednocześnie efekt uniesienia kącików oka. Dodatkowo krem łagodzi podrażnienia i przywraca komfort skórze. Produkt przebadany okulistycznie.

Składniki aktywne: BIOSTYMULATOR KOLAGENU, KOLAGEN Z AKACJI, AKTYWATOR LIMFATYCZNY. Cena : 29,99 zł / 15 ml

  • N° 1605 SERUM MULTIKOLAGENOWE NA TWARZ, SZYJĘ I DEKOLT

Wysokoskoncentrowana zagęszczająca kuracja przeznaczona do intensywnej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, redukuje zmarszczki, poziome linie i „zagniecenia” skóry szyi i dekoltu. Wzmacniając struktury skóry, zapobiega zwiotczeniom i grawitacyjnemu opadaniu. Wykazuje błyskawiczne działanie wygładzające.  Receptura oparta na innowacyjnym, multiaktywnym biofiltracie drożdżowym, kolagenie z akcji i kolagenie morskim, działa niczym KOLAGENOWY ARCHITEKT SKÓRY.

Składniki aktywne: BIOFILTRAT DROŻDŻOWY, KOLAGEN Z AKACJI, KOLAGEN MORSKI. Cena: 63,99 zł / 100 ml

Produkty nie zawierają alkoholu, silikonów i sztucznych barwników. Dostępne są w sieci Rossmann.

INFORMACJE O MARCE

Mincer Pharma  to ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Kreując swoje produkty marka sięga po składniki najwyższej światowej jakości. Tworzenie nowoczesnych receptur i korzystanie z zaawansowanych technologii sprawia, że  kosmetyki Mincer Pharma spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających typów skóry. Produkty marki odznaczają się wysoką skutecznością działania, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo i komfort ich stosowania. 

Tagged with:     , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Inspiracje:

    Facebook