Wygraj powieść Magdaleny Majcher „Wszystkie pory uczuć. Wiosna”

Wiosna powoli pojawia się już za naszymi oknami, przyszedł więc czas na kolejny konkurs na naszym portalu! Wraz z pisarką Magdaleną Majcher zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym możecie zdobyć dwa egzemplarze jej nowej powieści „Wszystkie pory uczuć. Wiosna” – trzeciej książki z cyklu. Co zrobić, aby wygrać?

Ewelina pragnie tylko jednego – zostać matką. Niestety, los nie daje jej takiej możliwości. Razem z mężem decydują się na adopcję. Jednak kiedy na ich drodze pojawia się dziewięcioletni Piotruś – szczęście przysłania obawa. Chłopiec cierpi na FAS – alkoholowy zespół płodowy. Kiedy się urodził, miał ponad promil alkoholu we krwi. Chłopiec całe dzieciństwo spędził w domu dziecka. Czy teraz znajdzie dom, którego tak potrzebuje? Czy pragnienie miłości okaże się silniejsze niż strach?

Powieść możecie kupić TUTAJ.

Aby wygrać jedną z dwóch książek „Wszystkie pory uczuć. Wiosna”:

  • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com TUTAJ oraz profil autorki Magdaleny Majcher TUTAJ;
  • polub post konkursowy i skomentuj go na Facebooku, poprzez dokończenie zdania: W wiośnie najbardziej lubię…
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku i na portalu. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwie osoby, do których powędrują egzemplarze najnowszej książki Magdaleny Majcher. Konkurs trwa od 15.03.2018 do 29.03.2018 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 1.04.2018 roku.

Magdalena Majcher (ur.1990) – autorka powieści obyczajowych, recenzentka, blogerka, copywriter i redaktorka. Ma to niebywałe szczęście, że robi w życiu to, co kocha: pisze, nie tylko książki. Jej recenzje, wywiady i artykuły ukazują się regularnie w portalach internetowych i w prasie, a opowiadania są publikowane w czasopismach kobiecych. Jej motto życiowe brzmi: „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”.

Autorką zdjęć jest Weronika Smieszek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Rozmowa z Magdaleną Majcher – autorką powieści „Wszystkie pory uczuć. Wiosna”

 

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Inspiracje:

    Facebook