fbpx

Wygraj powieść Magdaleny Majcher „Wszystkie pory uczuć. Wiosna” – wyniki

Wiosna powoli pojawia się już za naszymi oknami, przyszedł więc czas na kolejny konkurs na naszym portalu! Wraz z pisarką Magdaleną Majcher zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym możecie zdobyć dwa egzemplarze jej nowej powieści „Wszystkie pory uczuć. Wiosna” – trzeciej książki z cyklu. Co zrobić, aby wygrać?

Ewelina pragnie tylko jednego – zostać matką. Niestety, los nie daje jej takiej możliwości. Razem z mężem decydują się na adopcję. Jednak kiedy na ich drodze pojawia się dziewięcioletni Piotruś – szczęście przysłania obawa. Chłopiec cierpi na FAS – alkoholowy zespół płodowy. Kiedy się urodził, miał ponad promil alkoholu we krwi. Chłopiec całe dzieciństwo spędził w domu dziecka. Czy teraz znajdzie dom, którego tak potrzebuje? Czy pragnienie miłości okaże się silniejsze niż strach?

Powieść możecie kupić TUTAJ.

Aby wygrać jedną z dwóch książek „Wszystkie pory uczuć. Wiosna”:

  • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com TUTAJ oraz profil autorki Magdaleny Majcher TUTAJ;
  • polub post konkursowy i skomentuj go na Facebooku, poprzez dokończenie zdania: W wiośnie najbardziej lubię…
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku i na portalu. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwie osoby, do których powędrują egzemplarze najnowszej książki Magdaleny Majcher. Konkurs trwa od 15.03.2018 do 29.03.2018 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 1.04.2018 roku.

 

Wyniki

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Miło nam poinformować, że laureatkami zostają:

1. Daria Chojecka

2. Dominika Dominika Zdziech

Gratulujemy! Prosimy o podesłanie adresu do wysyłki nagrody na karolina@jestemkobieta.com tytułem „Konkurs Wiosna” maksymalnie do 11.04.2018 roku.

 

Magdalena Majcher (ur.1990) – autorka powieści obyczajowych, recenzentka, blogerka, copywriter i redaktorka. Ma to niebywałe szczęście, że robi w życiu to, co kocha: pisze, nie tylko książki. Jej recenzje, wywiady i artykuły ukazują się regularnie w portalach internetowych i w prasie, a opowiadania są publikowane w czasopismach kobiecych. Jej motto życiowe brzmi: „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”.

Autorką zdjęć jest Weronika Smieszek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Rozmowa z Magdaleną Majcher – autorką powieści „Wszystkie pory uczuć. Wiosna”

 

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook