fbpx

Dekoracje na Wielkanoc – pomysły

Wielkanoc to świetny powód do wiosennego odświeżenia wnętrza naszych domów – począwszy od porządków, skończywszy na dekoracjach. Dziś przygotowałyśmy dla Was masę wielkanocnych inspiracji – jak sprawić, by mieszkanie nabrało niesamowitego, unikatowego charakteru? Podpowiadamy!

Wielkanocne wieńce

Ozdobienie drzwi wejściowych, okien, szafek czy mebli ciekawym, iście wiosennym wieńcem to wspaniały pomysł! Możesz wykonać je z gałęzi, papieru, tiulu czy nawet jajeczek! Nie bój się kolorów! Dzięki tej dekoracji każdy dom nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Wiosna na stole

Stół to centrum domowego ogniska, szczególnie w okresie świątecznym. Ciekawy obrus czy bieżnik, urocza zastawa, a nawet serwetki, mogą stworzyć prawdziwie wiosenny i rodzinny klimat przy każdym stole.

Wszędzie jajka!

W czasie świąt Wielkiej Nocy na wszystkich stołach królują bezsprzecznie jajka – symbol witalności i nowego życia. Jajka są też świetnym pomysłem na zabawne i inspirujace dekoracje – dzięki nim Twój dom będzie nie do poznania!

Kwiaty

Święta Wielkanocne bez kwiatów nie istnieją! Wiosenna radość koniecznie musi zagościć także i w Twoim domu – dzięki pięknym kwiatowym kompozycjom nawet wiosenna plucha będzie pełna najpiękniejszych barw!

Koszyczku nakryj się!

Święcenie wielkanocnych pokarmów umieszczonych w koszyczku to nieodzwona wielkanocna tradycja. Warto pamiętać jednak, że koszyczek nie musi być nudny! Postaw na kolor, energię i nietypowe materiały, dzięki czemu wielkanocne pokarmy zyskają świetną oprawę.

Tagged with:     , , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

1 komentarz

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook