fbpx

NOWOŚĆ! Dermena® lotion do włosów osłabionych, nadmiernie wypadających

Lotion dermena® powstał z myślą o pielęgnacji włosów i skóry głowy u kobiet obserwujących u siebie przerzedzanie się i nadmierne wypadanie włosów o różnym podłożu. Produkt przeznaczony jest do miejscowego stosowania na skórę głowy.

Dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym (molekuła REGEN7,multikompleks aktywny H-VIT) hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich odrastanie. Działa kojąco na skórę głowy i chroni przed powstawaniem podrażnień. Lotion reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejszając przetłuszczanie się włosów. Zawiera wyciągi roślinne o działaniu regenerującym i ochronnym. Sprawia, że włosy stają się gęstsze, wyraźnie nawilżone, odżywione i mocniejsze.

Lekka, nieobciążająca włosów formuła powoduje szybkie wchłanianie preparatu. Lotion dermena® nie skleja i nie przetłuszcza włosów, nie utrudnia również ich układania. Po jego zastosowaniu włosy stają się przyjemne w dotyku. Butelka z atomizerem zapewnia łatwość i komfort użycia preparatu.

Substancje czynne: molekuła REGEN7, multikompleks aktywny H-VIT.

Preparat pielęgnacyjno-wzmacniający do stosowania w przypadku:

  • okresowego i przewlekłego wypadanie włosów u kobiet,
  • przerzedzania się włosów, również o podłożu androgenowym,
  • włosów zniszczonych, osłabionych i nadmiernie wypadających,
  • włosów ze skłonnością do przetłuszczania się.

Sposób stosowania:

Najlepsze efekty osiąga się, stosując Lotion dermena® dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Stosować na włosy wilgotne (po umyciu wybranym szamponem z linii dermena®) lub suche. Równomiernie spryskać preparatem skórę głowy (5-7 rozpyleń). Szczególną uwagę należy zwrócić na miejsca powstawania zakoli i przerzedzania się włosów. Następnie opuszkami palców delikatnie wmasować preparat okrężnymi ruchami w skórę głowy. Masaż pobudza dodatkowo krążenie i ułatwia wchłanianie substancji aktywnych. Przeczesać włosy i układać jak zwykle. Nie spłukiwać. Nie rozpylać preparatu w kierunku oczu. W przypadku dostania się do oczu przemyć je wodą.

Lotion dermena® może być stosowany w sposób ciągły. Poleca się równoczesne stosowanie lotionu z wybranym szamponem z linii dermena® hamującym nadmierne wypadanie włosów i przeznaczonym do codziennej pielęgnacji. Cena: 40zł (150 ml). Produkty dermena® dostępne są w aptekach i wybranych drogeriach.

TO ODKRYCIE POLSKICH NAUKOWCÓW

Molekuła Regen7 to odkrycie będące efektem kilkunastoletnich prac badawczych  prowadzonych przy współpracy polskich naukowców z Politechniki Łódzkiej i z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Okazało się, że wybrane 3-podstawione sole 1-metylopirydyniowe wykazują niezwykle ciekawe właściwości. Szczególną uwagę naukowców zwróciło działanie metabolitu witaminy PP (obecnie znanego jako Molekuła Regen7). Ostatecznie wspólne wysiłki badaczy doprowadziły do powstania firmy PHARMENA oraz opracowania i wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów, opartych o Molekułę Regen7. Molekuła Regen7 to unikalna substancja czynna, chroniona przez firmę PHARMENA SA prawem patentowym (P-330768; EP 1147086). Obecna jest jedynie w produktach PHARMENY.

TO UNIKALNA SUBSTANCJA

Molekuła Regen7 to unikalna substancja czynna o potwierdzonym w badaniach aplikacyjnych działaniu chroniącym przed powstawaniem podrażnień i korzystnie wpływająca na naskórek (Pol. J. Pharmacol., 2003, 55, 109). Działa regenerująco i utrzymuje skórę w dobrej kondycji. Molekuła Regen7 poprawia mikrokrążenie skóry i wzmacnia mieszek włosowy wpływając na jego odżywienie. Wydłuża cykl życia włosa w fazie anagenu, powodując odwrócenie procesu miniaturyzacji mieszka włosowego i zahamowanie utraty włosów. Przyspiesza fazę anagenu i stymuluje proces odrastania włosów. Molekuła Regen7 reguluje pracę gruczołów łojowych. Nie powoduje podrażnień i jest dobrze tolerowana przez skórę.

Molekuła Regen7 to:

– substancja pochodzenia witaminowego – jeden z dwóch podstawowych metabolitów witaminy PP (B3)

– substancja fizjologiczna – wytwarzana w organizmie człowieka

– substancja naturalna – obecna w wyciągu z algi brunatnej Undaria Pinnatifida–Wakame

WŁAŚCIWOŚCI

Ze względu na swoje właściwości Molekuła Regen7 ma szeroki potencjał zastosowań w specjalistycznych preparatach dermokosmetycznych m.in. kierowanych do pielęgnacji włosów/rzęs/brwi z problemem nadmiernego ich wypadania (dermena® hair care, dermena® lash care). Jej połączenie ze starannie dobranymi, najwyższej jakości składnikami aktywnymi pozwoliło stworzyć unikalne, chronione prawem patentowym linie preparatów dermena®.

Tagged with:     , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Inspiracje:

    Facebook