fbpx

Wygraj egzemplarz trzymającej w napięciu powieści! WYNIKI

Jej pierwsza powieść, „Prokurator”, w ciągu zaledwie kilku miesięcy rozeszła się w nakładzie ponad 80 tysięcy egzemplarzy, spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem czytelników. Nowy gatunek polskiej powieści, łączący porywający kryminał z erotyką, stał się znakiem rozpoznawczym Pauliny Świst, która ani myśli spocząć na laurach. Zaledwie pół roku po głośnym debiucie tajemnicza autorka powraca z nową książką.

Zdobądź jeden z czterech egzemplarzy fascynującej powieści!

Aby wygrać jedną z czterech książek „Komisarz”

  • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com TUTAJ;
  • polub post konkursowy i skomentuj go na Facebooku, poprzez dokończenie zdania: Chciałabym/chciałbym wygrać tą książkę, bo…
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku i na portalu. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy cztery osoby, do których powędrują egzemplarze najnowszej książki Pauliny Świst. Konkurs trwa od 11.04.2018 do 25.04.2018 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 26.04.2018 roku.

Więcej o nagrodzie:

Radosław Wyrwa, komisarz gliwickiej policji, otrzymuje polecenie rozpracowania zorganizowanej grupy przestępczej, zajmującej się handlem ludźmi. Aby  wypełnić zadanie nawiązuje romans z bogatą i rozpieszczoną Zuzanną Kadziewicz, córką jednego z najbardziej znanych lokalnych biznesmenów. Kiedy prokurator Zimnicki zatrzymuje ojca Zuzanny jako podejrzanego, ten zgadza się na współpracę z organami ścigania pod jednym warunkiem: jego córka ma zostać objęta ochroną. Zimny musi zlecić to zadanie najbardziej zaufanemu funkcjonariuszowi, Radkowi Wyrwie. W skomplikowaną sprawę kryminalną zostanie wciągnięta również, dobrze znana czytelnikom, Kinga Błońska.

„Komisarz” to kolejny mocny tytuł autorstwa najgłośniejszej debiutantki tego roku. Paulina Świst odkrywa nowe obszary śląskiego świata przestępczego, który nie oszczędzi nikogo, kto wejdzie mu w drogę. Komisarz Wyrwa, prokurator Zimnicki i mecenas Błońska zmierzą się z brutalnością organizacji, dla której życie ludzkie nie ma żadnej wartości. Kiedy każdy nieprzemyślany ruch przesądza o karierze i życiu, a sojusznicy mogą okazać się zdrajcami, bohaterowie mogą zaufać jedynie własnej intuicji i doświadczeniu.

Niepowtarzalny styl Pauliny Świst w ekspresowym tempie zjednał jej dziesiątki tysięcy czytelników. Autorka jak nikt inny potrafi połączyć pełen akcji kryminał z solidną dawką erotyki i niewymuszonym dowcipem. Dzięki dużemu doświadczeniu prawniczemu Paulina Świst przedstawia czytelnikom historię niezwykle realistyczną, a chwilami wręcz niepokojąco prawdopodobną.

Paulina Świst – pseudonim literacki pisarki i adwokat urodzonej w 1986 roku w Gliwicach. Prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką we Wrocławiu. W swojej karierze pełniła rolę obrońcy w wielu postępowaniach sądowych – od spraw drobnych kradzieży poczynając, na procesach zorganizowanej przestępczości kończąc. Wolny czas lubi spędzać na oglądaniu piłki nożnej, popijaniu Long Island Iced Tea oraz graniu w gry wojenne.

WYNIKI: Serdecznie dziękujemy za tak liczne zgłoszenia! Po burzliwych naradach wybrałyśmy 4 osoby, które wygrają egzemplarz „Komisarza”!

Małgorzata Duda-Löffler Chciałabym te książkę, ponieważ pewien „Prokurator” płacze mi z samotności na półce. A ja bardzo ciekawa jestem, która z książek okaże się lepszą. 

Kinga Salamon …, bo pan Komisarz wygląda na bardzo tajemniczego, kobieta w tle zagadkowo spogląda na coś lub kogoś za oknem, z pewnością treść będzie także pełna zagadek i niespodziewanych zwrotów akcji, także chciałabym zaspokoić swoją ciekawość i poznać te wszystkie tajemnice 😊

Agnieszka Szwenk Chciałabym wygrać tą książkę bo ja jestem jedna a powodów jest nieskończenie wiele:
1. Kocham książki bardziej niż ludzi
2. Będę się nią zaczytywać godzinami
3. Ona umili mi czas
4. Mam wolne miejsce na półce
5. U mnie będzie miała fajne towarzystwo innych książek
6. Sąsiad z naprzeciwka będzie mi zazdrościł
7. Sąsiadka z prawej też by chciała
8. Robię sobie nadzieję na wygraną
9. Bo jestem fajna
10. Kocham czytać
11. Jestem uzależniona od książek
12. Mieszkam w środku lasu i brakuje mi towrzystwa, a najlepszym towarzystwem jest dobra ksiazka
13. Mam pierwszy tom, który czuje się samotnie bez drugiego
Itp
Itd w nieskończoność 

Aleksandra Filipowska Chciałabym wygrać tą książkę, bo ciekawa jestem czy znów w przypadku głównej bohaterki zadziała prawo … W końcu poważna i trochę wycofana rzuciła się raz na głęboką wodę i oczywiście tu musiało prawo zadziałać. Murphiego oczywiście  W postaci prokuratora 

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook