fbpx

Śniadanie z natury

!Żywieniowcy podkreślają, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia.  Tymczasem, przez pośpiech i poranny brak czasu, tak często z niego rezygnujemy. Jednak nie warto odkładać go na później, ponieważ istnieje idealne rozwiązanie na szybkie śniadanie – pyszne i pożywne kanapki.

Ich ważnymi składnikami są produkty bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, na bazie wysokiej jakości oleju rzepakowego, takie jak Rama Classic. To nie tylko gwarancja niezbędnych dla organizmu kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, ale także źródło witamin A, D (obowiązkowo dodawanych do margaryn i innych roślinnych tłuszczów do smarowania ) oraz witaminy E. Ponadto kanapka z Ramą jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Produkt doskonale rozsmarowuje się na pieczywie, nawet bezpośrednio po wyciągnięciu z lodówki. Pozwala to oszczędzić tak cenny o poranku czas, przy jednoczesnej gwarancji wspaniałego smaku.

Alternatywą dla osób na dietach eliminacyjnych, dla nietolerujących laktozy, a także dla wegan jest Rama 100% Roślinna. To wariant zawierający wyłącznie tłuszcze roślinne, do produkcji którego nie są używane żadne produkty pochodzenia zwierzęcego. Obie propozycje to także gwarancja doskonałego smaku, idealnie komponująca się z innymi wartościowymi składnikami pożywnej śniadaniowej kanapki. Śniadanie z Ramą to niezwykle pyszna część każdego dnia.

 

Tagged with:    

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Inspiracje:

    Facebook