fbpx

NIEZWYKŁY KONKURS MARKI DERMIKA Kobieca Historia. Siła i piękno

Już 30 kwietnia br. startuje wyjątkowy konkurs marki Dermika. Aby wziąć w nim udział wystarczy podzielić się swoją historią – momentem w życiu, dzięki któremu autorka opowieści poczuła się piękna i silna. Nagroda w konkursie to niezwykła sesja fotograficzna aż dla czterech laureatek, wykonana przez fenomenalną fotograf, piękną i silną kobietę – Lidię Popiel. Efekty sesji będzie można podziwiać na łamach Twojego Stylu w październiku br.

Konkurs Kobieca Historia. Siła i piękno stworzony został z myślą o wszystkich kobietach, które będą chciały podzielić się wyjątkowym momentem swojego życia. Momentem, który uzmysłowił im ich własną siłę i piękno. Aby wziąć udział w konkursie trzeba kupić dowolny produkt marki Dermika i zamieścić swoją opowieść na stronie www.kobiecahistoria.pl w okresie od 30 kwietnia do 15 lipca.

Dermika wie, że w każdej kobiecie tkwi niezwykła siła i piękno. Wartości te przejawiają się na różne sposoby i w różnych sytuacjach. Same kobiety odkrywają je w sobie w różnych momentach swojego życia. I to właśnie te momenty pragniemy poznać. W końcu kobieca siła to kobiece piękno” – mówi Iwona Kowalska, Brand Activation Manager Orkla Care.

Nagroda główna jest nietuzinkowa – portret wykonany przez samą Lidię Popiel. Zanim cztery panie wezmą udział w wyjątkowej sesji zatroszczy się o nie grupa profesjonalistów – stylistów, fryzjerów i makijażystów. Dodatkowo, co tydzień, w czasie trwania konkursu, Uczestniczki, które prześlą najciekawsze historie, zostaną nagrodzone zestawami kosmetyków Dermika.

Akcję konkursową wspierać będą znane w blogosferze piękne i silne kobiety, jak Tekstualna czy Worqshop, które zgodziły się podzielić swoją historią

 

 

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook