fbpx

Oczyszczacz do dużych pomieszczeń

Szukasz oczyszczacza do dużej przestrzeni? Wybierz nowy model Philips AC5659/10 z aplikacją, który dzięki systemowi podwójnego przepływu powietrza, osiąga doskonałą wydajność w pomieszczeniach o powierzchni do 130 m2. Oczyszczacz poradzi sobie z alergenami, szkodliwymi gazami i pyłami, a także bakteriami i wirusami.

Nawet jeśli zamkniesz okna, do Twojego domu czy biura przedostają się cząsteczki PM2,5, PM10, alergeny, bakterie i wirusy. Dodatkowo szkodliwe cząsteczki powstają też we wnętrzach, np. kurz, który zawiera roztocza, minerały zewnętrzne i inne cząstki, które mogą wywoływać silne reakcje alergiczne i objawy astmy.  Także podczas gotowania, smażenia i sprzątania mogą wytwarzać się groźne substancje, a nowo wyremontowane pomieszczenia i meble mogą emitować gazy i groźne substancje organiczne. Warto więc zadbać o jakość powietrza w domu, a smog i alergeny zostawić za drzwiami. Niezawodny będzie oczyszczacz powietrza, który usunie z powietrza niebezpieczne cząsteczki i zmniejszy objawy alergii lub prawdopodobieństwo ich występowania w przyszłości. Jeśli poszukujesz urządzenia do dużych przestrzeni, zdecyduj się na nowy model Philips AC5659/10 z podwójną wydajnością oczyszczania.

Podstawą aerodynamicznej konstrukcji nowego oczyszczacza jest precyzyjny kształt z dwoma wentylatorami oraz aż 6 filtrów dla jeszcze lepszej skuteczności oczyszczania. Konstrukcja z podwójnym wlotem powietrza pomaga wzmocnić strumień powietrza, aby zapewnić bardzo wysoki współczynnik dostarczania czystego powietrza CADR, który wynosi aż 500 m³/h. Oczyszczacz posiada też duży zasięg działania do 130 m2. Jest to więc idealne rozwiązanie do większych mieszkań i do domków.

Zastosowany w oczyszczaczu system podwójnej, wieloetapowej filtracji skuteczne usuwa do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń. Dwa filtry wstępne oraz dwa filtry NanoProtect HEPA skutecznie usuwają cząsteczki, natomiast dwa filtry z aktywnym węglem ograniczają ilość gazów w powietrzu i eliminują przykre zapachy. Oczyszczacz bazuje na całkowicie naturalnych metodach oczyszczania, nie jonizuje powietrza i nie stosuje szkodliwych środków chemicznych, jest przyjazny dla alergików i bezpieczny dla zwierząt. Dodatkowo posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Oczyszczacz z zaawansowaną technologią AeraSense automatycznie monitoruje, reaguje i oczyszcza powietrze nawet z najdrobniejszych cząsteczek. W dodatku na bieżąco informuje o jakości powietrza, a Ty widzisz to na wyświetlaczu.Dodatkowo 4-stopniowy wskaźnik kolorów w prosty sposób wizualizuje aktualną jakość powietrza. Barwa niebieska świetlnego wskaźnika symbolizuje powietrze wolne od alergenów i zanieczyszczeń, a czerwona pokazuje zbyt wysokie zanieczyszczenie powietrza. Oczyszczacz AC5659 posiada również 3 różne tryby wyświetlania. Możesz sprawdzać indeks alergenów z liczbami od 1 do 12 na wyświetlaczu numerycznym, gdzie 1 oznacza dobrą jakość powietrza, a 12 oznacza powietrze zanieczyszczone alergenami, wskaźnik stężenia cząsteczek PM2,5 lub wskaźnik stężenia gazów. Dzięki zaawansowanemu czujnikowi gazu wskaźnik o zakresie od L1 do L4 pokazuje poziom gęstości potencjalnie szkodliwych gazów (w tym lotnych związków organicznych, nieprzyjemnych zapachów itp., gdzie L1 oznacza najwyższą jakość powietrza.

Oczyszczacz działa w 3 trybach pracy automatycznej i posiada 5 ustawień pozwalających wybrać właściwą prędkość wentylatora: cichy (nocny), 1, 2, 3, turbo. Tryb ogólny przeznaczony do skutecznego usuwania unoszących się w powietrzu cząstek stałych o rozmiarze począwszy od 2,5 mikrona („PM 2,5”). Wyjątkowo czuły tryb antyalergenowy wykrywa nawet najmniejszą zmianę poziomu alergenów w pomieszczeniu i reaguje natychmiast, przywracając ich bezpieczny poziom. Bardzo skuteczny tryb Bakterie i wirusy skutecznie eliminuje bakterie (np. Staphylococcus epidermidis) i wirusy (np. H1N1).

Oczyszczacz AC5659/10 działa z aplikacją Air Matters, która dostarcza kompleksowych informacji i narzędzi pomagających w kontrolowaniu jakości powietrza na zewnątrz oraz wewnątrz domu. W aplikacji możesz sprawdzić jakość powietrza w Twoim domu z dowolnego miejsca i zdalnie nim sterować. Aplikacja informuje również, kiedy należy wymienić filtry w oczyszczaczu. W aplikacji znajdziesz też prognozę jakości powietrza na zewnątrz na 4 najbliższe dni oraz dane historyczne, by móc powiązać objawy alergii czy gorszego samopoczucia z jakością powietrza.

Rekomendowana cena oczyszczacza Philips AC5659/10 wynosi 3 129,00 pln.

Tagged with:     , , ,

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Inspiracje:

    Facebook