fbpx

Spraw mamie prezent i wygraj książkę L. Canales „Po prostu Marta” – patronat medialny JestemKobieta.com – wyniki

To już dziś – Dzień Matki! Z tej pięknej okazji wraz z marką Wydawnictwem Kobiecym zapraszamy Was do udziału w fantastycznym konkursie! Do wygrania przygotowaliśmy dla Was dwa egzemplarze powieści L. Canales „Po prostu Marta”, którą miałyśmy zaszczyt objąć naszym patronatem medialnym. Co zrobić, aby wygrać?

Jak rodzinne tajemnice wpływają na to, kim stajemy się w dorosłym życiu? Marta to młoda i zepsuta Meksykanka, która pochodzi z bogatej i wpływowej rodziny. Dobre nazwisko i zamożni rodzice sprawiły, że przyzwyczaiła się zawsze dostawać to, czego chce. Wszystko się zmienia, kiedy jej macocha, którą bardzo kocha, zapada na śmiertelną chorobę. Marta nie może wybaczyć ojcu, że w ostatnich chwilach zostawił umierającą żonę dla innej kobiety. Wkrótce dziewczyna dziedziczy pokaźny majątek i po raz pierwszy ma szansę odciąć się od rodziny . Pogrążona w gniewie i smutku postanawia odkryć to, co najbliżsi starali się przed nią ukryć najbardziej. Czy poznanie prawdy o swoim pochodzeniu odmieni jej życie na zawsze?

Marta jest taka młoda, szczęśliwa i buntownicza, że aż boję się o nią. Podobnie jak Marta, pozostałe postacie także są żywe i zabawne. Budują swoje nadzieje i łamią serce, dając ci prawdziwe spojrzenie na Meksyk i jego elitarny tłum. – Camille Martindale, Goodreads.com

 

Aby wygrać powieść „Po prostu Marta”:

  • w komentarzu pod postem na Facebooku lub na portalu odpowiedz kreatywnie na pytanie konkursowe: Dlaczego chciałabyś podarować mamie powieść „Po prostu Marta”?;
  • będzie nam bardzo miło, jeśli będziesz fanką naszego portalu na Facebooku TUTAJ, udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod artykułem konkursowym na portalu lub postem na Facebooku. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwie osoby, do których powędrują egzemplarze książki Po prostu Marta”. Konkurs trwa od 26.05.2018 do 15.06.2018 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 22.06.2018 roku.

WYNIKI:

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Miło nam poinformować, że laureatkami zostają:

1. Paulina Rubin

2. Teresa Nowak

GRATULUJEMY! Prosimy o podesłanie danych do wysyłki nagrody na karolina@jestemkobieta.com tytułem „Po prostu Marta”. Na wiadomości czekamy do 29.06.2018 roku.

O autorce

Lorea Canales – jest prawniczką, dziennikarzem, tłumaczem i pisarką meksykańskiego pochodzenia. Jej powieści: Apenas Marta (2011) i Los Perros (2013), zostały bardzo dobrze przyjęte i wyróżnione na Międzynarodowych Targach Książki Monterrey, Guadalajara oraz w Instituto de Cervantes w Nowym Jorku. Lorea Canales jest uważana za reprezentantkę współczesnej światowej literatury. Recenzenci cenią jej pióro za bogactwo szczegółów oraz wiarygodność bohaterów.

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook