fbpx

„Dzisiaj będzie inaczej” Maria Semple

Nowa powieść autorki bestsellerowego „Gdzie jesteś, Bernadette?”. To skandalicznie zabawna, poruszająca i świetnie napisana książka, którą określono mianem „pani Dalloway na gazie rozweselającym”!

Tak, wie. Powinna być zadowolona. Większość ludzi może tylko pomarzyć o życiu, które przypadło jej w udziale. Kochający mąż, świetny, mądry syn. Udana kariera rysowniczki. A jednak Eleanor od jakiegoś czasu ma poczucie, że przechodzi przez życie jak Jaś Fasola, zostawiając za sobą pas spalonej ziemi. Walczy, by przetrwać bez większych strat każdy .kolejny dzień. Dość tego!

Dziś Eleanor zamieni ciuchy do jogi na elegancką sukienkę. Odwiezie i przywiezie Timby’ego ze szkoły. Pójdzie na lekcję poezji. Zje lunch z Sydney Madsen, chociaż jej nie znosi. Zagra z dzieckiem w planszówkę, porozmawia z mężem. Kto wie, może nawet zaproponuje mu seks? Będzie swobodna, cierpliwa, zabawna, rozluźniona. Słowem: dziś będzie inaczej!

Plan zaczyna się sypać już podczas lekcji poezji. To wtedy telefonują ze szkoły, że Timby’ego rozbolał brzuch. A to nie koniec przykrych niespodzianek.

„Zręcznie napisana, niezapomniana powieść”
Guardian

„Ekscentryczna i ostra”
Entertainment Weekly

Premiera 06.06.2018 roku

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook