fbpx

Wakacyjne S.O.S dla naszej fryzury

Okresowe wypadanie włosów to problem, który może dopaść nas w każdej porze roku – także latem. By przeciwdziałać utracie włosów i jednocześnie przywrócić im witalność oraz zdrowy wygląd marka Cece of Sweden wykorzystała 20 lat doświadczenia w profesjonalnym rynku fryzjerskim tworząc linię CECE MED. Komplementarna pielęgnacja wypadających włosów składająca się z szamponu, odżywki oraz ampułek bazuje na aż 16 składnikach aktywnych, dzięki czemu gwarantuje szybkie i widoczne efekty w postaci ok. 25 000 nowych włosów po 3 miesiącach.

Wakacje to ten moment w roku, na który wszyscy czekamy. Niestety nawet te wyjątkowe chwile może zepsuć nam sezonowe wypadanie włosów. Wszystko ze względu na wysokie temperatury i ostre słońce, które wysuszają skórę głowy i nasze pasma powodując osłabienie włosów. Dodatkowo upał zwiększa produkcję sebum, które w nadmiarze zamiast chronić włosy powoduje ich osłabienie. Jeśli dodamy do tego ciasne koki, warkocze i inne modne wakacyjne upięcia, które ciągną cebulki powodując ich obluzowywanie może się okazać, że z wymarzonych wakacji wrócimy z fryzurą spędzającą nam sen z powiek.

Właśnie dlatego latem warto sięgnąć po profesjonalną linię stworzoną z myślą o problemie wypadania włosów – Cece MED Stop wypadaniu włosów.  Ich formuła bazująca na aż 16 składnikach aktywnych skutecznie i kompleksowo poprawia kondycję włosów i zapobiega ich wypadaniu. Znajdziemy w niej zarówno witaminy, proteiny białego łubinu i ryżu, biotynę, sole mineralne, aminokwasy jak i olej kukurydziany i z kiełków pszenicy, które łagodnie i naturalnie, a jednocześnie skutecznie i kompleksowo pomagają zadbać o włosy. Uczynimy to także w komplementarny sposób na dwóch poziomach dzięki działającym bezpośrednio na cebulki włosów specjalistycznym ampułkom oraz działającym na włosy szamponowi i odżywce. Skuteczność terapii przy użyciu Cece MED potwierdzają badania aplikacyjne, w których aż do 100% badanych* potwierdziło, że kuracja preparatami z tej linii stymuluje regenerację oraz porost nowych włosów. Skuteczność linii potwierdziły również badania trichoskopowe**. Zgodnie z jej wynikami po regularnej, 3-miesięcznej aplikacji następuje:

 • Wzrost liczby włosów średnio o 21%
 • Wzrost gęstości włosów średnio o 22%

W skład linii CeCe MED – Stop wypadaniu włosów wchodzą:

 • SZAMPON, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
  Szampon wspierający walkę z wypadaniem włosów. Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Pozostawia włosy odżywione i pełne energii. Cena: 29,99 zł/300 ml

 • ODŻYWKA, Cece MED Stop wypadaniu włosów
  Odżywka wspierająca walkę z wypadaniem włosów. Wzmacnia i regeneruje włosy. Przywraca im witalność, sprawia, że stają się mocniejsze, odżywione, mniej podatne na łamanie i wypadanie. Lekka formuła nie obciąża włosów. Cena: 29,99 zł/300 ml

 • AMPUŁKI DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED Stop wypadaniu włosów
  Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów, stymulująca porost nowych w formie ampułek do jednorazowej aplikacji na skórę głowy. Opakowanie w zależności od wielkości zawiera miesięczną lub tygodniową, silnie skoncentrowaną kurację. Cena: 99,99 zł/30 x 7ml (w pojedynczych dawkach), 19,99 zł/ 5 x 7ml (w pojedynczych dawkach)

Więcej na: www.stopwypadaniu.pl

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook