fbpx

Kwaśne Żaby i Owocowe Kameleony w słodkim zwierzyńcu E. Wedel

Już za kilka dni rewolucję na sklepowych półkach wywołają nowe wedlowskie zwierzaki, a konkretnie Kwaśne Żaby i Owocowe Kameleony. Zwierzęta zerkać będą z paczek nowych cukierków na najmłodszych fanów słodyczy, licząc na to, że narobią im smaka na soczystą, owocową przygodę.

Mały zwierzyniec Wedla powiększa się o nowe gatunki. Do łaciatej krowy na Czekotubce i cukierkach krówkach oraz lemura, żółwia i krokodyla znanych z opakowań żelków dołączają dwa nowe zwierzaki, tym razem pod postacią cukierków – Kwaśnych Żab i Owocowych Kameleonów. Dostosowany dla dzieci jest nie tylko kształt nowych słodyczy, przypominający zwierzątka, ale też ich zawartość – dodatek soków owocowych, brak sztucznych barwników i naturalne aromaty.

Kwaśne Żaby to tradycjonalistki, które proponują najmłodszym znane, lubiane smaki. Przypominające je cukierki można znaleźć w dwóch wariantach – jabłkowym i truskawkowym – wypełnionych ekstra kwaśnym, musującym nadzieniem. Z kolei zwariowane kameleony zabiorą dzieciaki w podróż pełną smakowych połączeń – jagody z limonką, truskawki z porzeczką i banana z jabłkiem. Tak jak kameleony zmieniają swoje kolory, tak smaki w ich słodkich odpowiednikach zmieniają się i przenikają nawzajem – skorupki różnią się bowiem smakiem od zawartego w nich nadzienia.

Kategoria cukierków i żelków w Polsce jest warta 1,6 mld zł i stanowi doskonałe uzupełnienie czekoladowej oferty E. Wedel. Marka postanowiła ugruntować swoją pozycję w tym segmencie, wychodząc z nowymi smakami do najmłodszych konsumentów. Tradycyjnie wedlowskie cukierki to produkt o najwyższej jakości. Podobnie zaś jak w przypadku zwierzo-kształtnych żelków różnorodna konsystencja, mnogość owocowych smaków oraz interesujące kształty łakoci zaspokoją oczekiwania nawet największych, słodyczowych łasuchów.  

 

Cukierki Owocowe Kameleony

Gramatura: 90g

Sugerowana cena: ok. 3,50 zł

Cukierki Kwaśne Żaby

Gramatura: 90g

Sugerowana cena: ok. 3,50 zł


Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook