fbpx

KONKURS: wygraj zestaw „Extra Szkolna Stołówka”!

„Extra Szkolna Stołówka” to program edukacyjny dedykowany dla szkół podstawowych, którego partnerem społecznym jest Federacja Polskich Banków Żywności. Jego celem jest polepszenie warunków, w jakich dzieci w szkołach spożywają posiłki oraz edukacja w zakresie właściwego gospodarowania żywnością. Każda szkoła zarejestrowana na stronie www.extrastolowki.pl otrzyma materiały edukacyjne w formie elektronicznej przygotowane przez ekspertów Federacji Polskich Banków Żywności. Programowi towarzyszy konkurs skierowany do szkół podstawowych, dzięki któremu zostanie wyłonionych 5 placówek, które wygrają remont stołówki o wartości 30 000 zł. Rejestracji może dokonać dyrektor placówki lub inna osoba dorosła za jego zgodą, w okresie od 1 marca 2018 r. do 17 czerwca 2018 r.

Zachęcamy do głosowania na stołówki! A dziś zapraszamy do konkursu, w którym możecie wygrać fantastyczne zestawy „Extra Szkolna Stołówka”!

Aby zdobyć jeden z 5 zestawów:

  • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com TUTAJ
  • polub post konkursowy i skomentuj go na Facebooku lub na portalu, poprzez odpowiedź na pytanie:
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

Każdy zestaw składa się z: bawełnianego plecaczka, silikonowego lunchboxu, menu w postaci zmywalnego magnesu na lodówkę i specjalnego pisaka – zdjęcie zestawu w załączniku. Wartość nagrody to ok. 80 zł.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku i na portalu. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy pięć osób, do których powędrują zestawy śniadaniowe. Konkurs trwa od 14.06.2018 do 21.06.2018 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 24.06.2018 roku.

Tagged with:     , , ,

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Inspiracje:

    Facebook