fbpx

Profesjonalny manicure hybrydowy Nox Nails

NOX Nails to świat produktów i akcesoriów do manicure i pedicure klasy premium, w którym chęć kolorowania świata łączy się z pasją jaką są paznokcie. W naszych produktach nie stosujemy szkodliwych substancji takich jak toulen, DBP, czy formaldehyd, przez co nasze lakiery hybrydowe, oraz bazy i topy hybrydowe, są bezpieczne dla zdrowia. Innowacyjna formuła sprawia, że osiągniesz piękny, trwały kolor, bez odprysków, i przebarwień.

Wysoka trwałość

Produkty marki NOX Nails to rewolucyjna trwałość i odporność na uszkodzenia. Połączenie innowacyjnej formuły firmowej Bazy do lakierów hybrydowych, z firmowym Topem do lakierów hybrydowych tworzy idealny i trwały system, zabezpieczający wykonaną stylizację. Takie połączenie nadaje piękny połysk i chroni paznokcie przed ścieraniem.

Kilkadziesiąt wspaniałych kolorów

Specjalnie dla Was marka przygotowała kilkadziesiąt najmodniejszych odcieni, lakierów hybrydowych, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Intensywnie nasycona paleta barw sprawia, że połączenie wybranych kolorów tworzy przepiękne stylizacje. Idealna gęstość naszych produktów ułatwia aplikację i tworzenie skomplikowanych wzorków.

Idealnie dopasowane pędzelki

Każda buteleczka została wyposażona w idealnie wyprofilowany pędzelek francuskiej marki DuPont. Wysoka jakość, oraz precyzja dopracowania, sprawiają że pędzelki są doskonałym narzędziem do tworzenia niepowtarzalnych stylizacji na najwyższym poziomie.

Brak szkodliwych substancji

Wszystkie produkty marki NOX Nails są w pełni bezpieczne dla zdrowia, ze względu na brak drażniących komponentów. Nie używa się szkodliwych substancji takich jak toulen, DBP, czy formaldehyd, które mogą wywoływać podrażnienia i reakcje alergiczne.

Nie testujemy produktów na zwierzętach

Preparaty Nox Nails nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, oraz nie są na nich testowane. Zwierzątka są dla nas bardzo ważne, dlatego aktywnie włączamy się w akcje mające na celu pomoc tym niewinnym stworzonkom.

Wytwarzamy na terenie Unii Europejskiej

Każdy z produktów jest wytwarzany na terenie Unii Europejskiej przy zachowaniu najwyższych standardów, i norm bezpieczeństwa. Marka dokłada wszelkich starań aby spełniać oczekiwania klientów, oraz dopasować  ofertę bezpośrednio pod nich.

Więcej informacji na www.nox-nails.pl

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook