fbpx

Pyszne nowości od marki JAMAR

JAMAR zmienia swoje produkty dla CIEBIE! Zdrowa, lekka etykieta, nowe logo, pełen mocy smak i… nowe produkty! Zaufaj sile pozyskiwanej z natury. POSIŁKI PEŁNE PASJI I ENERGII? Tylko z nowościami JAMAR.

Kiedy na biwaku lub w letni, chłodny wieczór,  przyjdzie ochota na coś ciepłego i pożywnego – przygotuj Żurek JAMAR, otrzymywany z mąki z polskich zbóż, na wodzie z jurajskich źródeł!  To produkt bez konserwantów i wzmacniaczy smaku.

 

Wystarczy podgrzać, dodać jajko, ulubione dodatki i danie pełne energii gotowe! CENA:  3,90 zł / 1 L

Nie masz pomysłu na lekki i słodki poranny posiłek? MUS JABŁKOWY JAMAR to najlepsze rozwiązanie na szybkie, zdrowe i pełne smaku śniadanie!

To w 100% naturalna esencja i słodycz z polskich jabłek. Zawiera wysoką zawartość błonnika i witaminę C. To pyszny dodatek do tostów, naleśników czy ryżu, kaszy jaglanej i twarożku. CENA: ok. 4,50 zł  /  710 g

Produkty firmy JAMAR dostępne są w sklepach tradycyjnych i sieciach marketów na terenie całego kraju.

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Inspiracje:

    Facebook