fbpx

“Have a great hair day!” z nowymi suchymi szamponami od NIVEA!

A gdyby tak zawsze mieć „GREAT HAIR DAY”? Z suchymi szamponami NIVEA Fresh Revive 3w1 teraz to możliwe! Dostępne w trzech odcieniach – dla blondynek, szatynek i brunetek – łagodnie pielęgnują, zapewniają świeży i przyjemny zapach, ale przede wszystkim odświeżają bez grama pozostałości. To jak? Który wybierasz?

Suche szampony to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą szybko i skutecznie odświeżyć włosy. Badania* pokazują, że kobiety w wieku 16-29 lat regularnie korzystają z suchych szamponów, a 23% z nich ma je zawsze przy sobie podczas podróży. Jednak niektóre z nas obawiają się białych pozostałości, a nawet podrażnień skóry głowy. Dlatego NIVEA, wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich kobiet, wprowadza nowe suche szampony NIVEA Fresh Revive 3w1, by hasło „HAVE A GREAT HAIR DAY!” stało się codziennością.

Dla każdego koloru włosów

Nowe suche szampony NIVEA Fresh Revive 3w1 dostępne w trzech wariantach – dla blondynek, szatynek i brunetek – działają łagodnie na skórę głowy, nie podrażniając jej. Innowacyjna formuła zawiera cząsteczki skrobi ryżowej, która pochłania nadmiar sebum i nieprzyjemne zapachy zapewniając natychmiastowe uczucie świeżości.

Zapach w trzech odsłonach

Nuta zapachowa suchego szamponu NIVEA Fresh Revive 3w1 dla blondynek bazuje na doskonale znanym kremie NIVEA, pozostawiając długo utrzymujące się uczucie świeżości i czystości. Uwodzicielski aromat suchego szamponu dla szatynek to połączenie cytrusów z zapachem bergamotki, róży i jaśminu. Z kolei suchy szampon dla brunetek to zapach świeżych kwiatowych nut połączonych z bursztynowo-pudrowymi oraz cytrusami.

Suche szampony NIVEA Fresh Revive 3w1 można stosować bez konieczności wcześniejszego przygotowania włosów. Według badań* 21% kobiet wykorzystuje go jako produkt stylizacyjny nadający większą objętość cienkim włosom. Zalety? Plecione fryzury mocno się trzymają, a w przypadku loków lub fal suche szampony uniemożliwiają sklejanie się fryzury.

Jak stosować suche szampony NIVEA Fresh Revive 3w1?

 1. Wstrząśnij energicznie, rozdziel włosy na pasma i spryskaj je równomiernie u nasady z odległości ok. 30 c
 2. Wmasuj produkt we włosy, aż stanie się niewidoczny.
 3. Ewentualny nadmiar produktu możesz delikatnie wyczesać. Na koniec ułóż włosy tak jak lubisz i ciesz się odświeżoną fryzurą!

NIVEA FRESH REVIVE 3W1

Delikatna innowacyjna formuła działa w potrójny sposób:

 • DELIKATNIE OCZYSZCZA nie podrażniając skóry głowy.
 • ODŚWIEŻA włosy pozostawiając przyjemny
 • OŻYWIA odcień włosów nie pozostawiając na nim resztek produktu.

Rekomendowana cena detaliczna: 10,99 zł/100 ml, 17,99 zł/200ml.

 

Kilka faktów o…

 • 25% kobiet w wieku od 16 do 29 lat regularnie korzysta z suchych szamponów, równie wiele
  z nich stwierdza, że po ich użyciu włosy wyglądają jak świeżo umyte.
 • Co najmniej 35% kobiet nie wie dokładnie, jak stosuje się suchy szampon i dlatego z nich nie korzysta. W przypadku grupy wiekowej kobiet 30-49 lat odsetek ten stanowi nawet 40%.
 • Prawie połowa kobiet jest przekonania, że suchy szampon pozostawi biały osad na ich włosach.
 • Suchy szampon jest również stosowany jako produkt stylizujący: 21% kobiet w grupie wiekowej 16-29 lat wykorzystuje go jako produkt zapewniający większą objętość i lepszą przyczepność włosów.
 • 23% kobiet w wieku od 16 do 29 lat zabiera suchy szampon w każdą podróż.
 • 24% kobiet w grupie wiekowej 16-29 lat chętnie stosuje suche szampony ze względu
  na uzyskiwany dzięki nim świeży zapach włosów.

Tagged with:     , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook