fbpx

Wygraj powieść A. Szafrańskiej „Właśnie tak!”

Nie ma to jak dobra książka na wakacyjne czytanie! Z tego powodu wraz z Wydawnictwem Novae Res serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie – przygotowaliśmy dla Was 3 egzemplarze powieści Anny Szafrańskiej „Właśnie tak!”, którą miałyśmy przyjemność objąć naszym patronatem medialnym. Co zrobić, aby wygrać?

Dwudziestoczteroletnia Stefania doskonale wie, jak smakuje sukces. Skończyła z wyróżnieniem studia dziennikarskie, pracuje w prestiżowym piśmie kobiecym, a jej książki cieszą się niesamowitą popularnością wśród nastolatek. Stać ją na mieszkanie w centrum Warszawy, dobry samochód i markowe ciuchy. Kiedy z rodzinnej Drzewicy, z której wyjechała jako nastolatka, przychodzi zaproszenie na ślub jej kuzynki, uznaje, że jest już dość silna, by zmierzyć się z traumą z przeszłości, od której uciekła do stolicy. Ten nieoczekiwany powrót do przeszłości okaże się dla niej początkiem czegoś nowego. Czegoś, na co czekała przez całe życie.

Książkę  „Właśnie tak!” możecie kupić TUTAJ.

Aby wygrać powieść Anny Szafrańskiej:

 • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com TUTAJ;
 • polub post konkursowy i skomentuj go na Facebooku lub na portalu. Odpowiedz kreatywnie na pytanie konkursowe: Dlaczego chciałabyś przeczytać powieść „Właśnie tak!”?;
 • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
 • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku lub portalu. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy osoby, do których powędrują egzemplarze książki Właśnie tak!”. Konkurs trwa od 15.07.2018 do 31.07.2018 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 05.08.2018 roku.

Właśnie tak! pozornie wydaje się być słodką historią pełną serduszek. Jednak w rzeczywistości to niezwykle wzruszająca powieść. Magdalena Szymczyk, www.czytammwpociagu.blogspot.com

Nowe wcielenie Ani Szafrańskiej! Dotychczas autorka dała się poznać jako znawczyni gatunku new adult, a teraz podjęła się nowego wyzwania i stworzyła powieść obyczajową, łączącą w sobie to, co najlepsze: ciekawą treść, okraszoną dawką dobrego humoru! Szczerze polecam i już niecierpliwie oczekuję drugiego tomu! Adriana Rak, blogerka, autorka powieści „Uwikłani”

Lubicie niecierpliwe pożeranie oczami kolejnych stron, by jak najszybciej dowiedzieć się, co wydarzy się dalej? Jeśli tak, to koniecznie przeczytajcie najnowszą książkę Anny Szafrańskiej! Właśnie tak! skradnie wasze serca, a bohaterowie staną się przyjaciółmi. Katarzyna Pessel, http://takijestswiat.blogspot.com/

Anna Szafrańska – przygodę z pisaniem zaczęła, mając trzynaście lat. Do dziś przechowuje pamiątkowe zeszyty, w których zapisywała swoje pierwsze powieści. Gdy skończyła osiemnaście lat publikowała w internecie pod pseudonimem Anna Scott swoje pierwsze fanfiction oraz zaczęła pisać „Teatr życia”, znany jako „Widmo grzechu” i „Grzech pierworodny”. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, która nigdy nie pracowała w swoim zawodzie. Miłośniczka książek Jane Austin, sióstr Brontë oraz wszelkich adaptacji filmowych z nimi związanych. Pisanie traktuje jako spełnienie marzeń i drogę życia. Ciekawostka: ma dwukolorowe oczy.

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

2 komentarze

 1. Anna K-G

  Lekka, przyjemna, wzruszająca, dająca się pośmiać ale i pomyśleć nad ważnymi rzeczami, książka napisana w sposób jaki lubię, nie mogę się od niej oderwać i z przyjemnością siadam do niej choć na kilka chwil…latem lubię takie właśnie lekkie i przyjemne książki, bo ciągle mnie coś od nich odrywa, a to dżem już do słoików trzeba wpakować, a to dzieci czegoś chcą, coś w ogrodzie do zrobienia, nie ma czasu na mocne przemyślenia i ważne kwestie poruszane w np książkach pisanych o historii itp. Dlatego też chętnie sięgnęłabym po książkę „Właśnie tak”, by móc się zrelaksować i wprawić w doskonały nastrój z pomocą autorki i jej książki 😉

 2. PatrycjaSailorMoon

  Bardzo lubię, kiedy bohaterowie książek, czy filmów powracają do swych rodzinnych miasteczek i pojawiają się jakieś zagadki i nierozwiązane, niedokończone sprawy. Powrót do przeszłości okazuje się często początkiem nowej historii. Jestem ciekawa jak potoczą się losy głównej bohaterki. W dodatku opowieści o miłości to coś co lubię najbardziej! Zauważyłam też, że jest to książka z dużą dawką humoru, a taka idealnie wpasowuje się w wakacyjny, gorący klimat. Zmęczona upałami chętnie się pośmieję i przeżyję przygodę ze Stefanią. Będę wołać z radości „Właśnie tak” , kiedy wygram konkurs! Dzięki Wam poznam twórczość autorki, której książki wcześniej jeszcze nie miałam okazji przeczytać.

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Inspiracje:

  Facebook