fbpx

Powrót do szkoły

Wakacje trwają w najlepsze i pewnie każde dziecko chciałoby, by trwały jak najdłużej zanim ponownie zabrzmi pierwszy dzwonek. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by komponowanie wyprawki do szkoły rozpocząć odpowiednio wcześniej, tak by początek roku szkolnego był spokojny i bez stresu. Rossmann z myślą o uczniach przygotował tornistry z różnymi motywami z bogatym wyposażeniem. Zeszyty, papiery kolorowe, bloki rysunkowe, teczki, kredki czy piórniki – wszystko w jeden wybrany, ten ulubiony, wzór. Tornistry będą dostępne w promocyjnych cenach od 129,99 zł do 149,99 zł w zależności od wzoru, w terminie 31.07.-29.08.

Dodatkowo w drogeriach Rossmann będzie można odświeżyć dziecięcą garderobę i zaopatrzyć swoje pociechy w nowe zestawy ubrań. Dla dziewczynek urocze koszule w kropki, spódnice i kurtki jeansowe. Dla chłopców koszule jeansowe, spodnie, czy kurtki. Moda na jeans nie przemija, denim ciągle jest na topie. Ubrania będą dostępne w różnych rozmiarach, w promocyjnych cenach od 15,99 zł do 59,99 zł, w terminie 10-29.08. (wybrane wzory dostępne 31.07.-29.08.)

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook