fbpx

TAK PROSTO jeszcze nie było! Nowa linia batonów funkcjonalnych od E. Wedel

Marka E. Wedel, aby ułatwić konsumentom dokonywanie dobrych wyborów żywieniowych stworzyła linię batonów TAK PROSTO, które są naturalnym źródłem magnezu, błonnika i tłuszczów nienasyconych, i stanowią idealną propozycję pysznych przekąsek. Na bazie wedlowskiej gorzkiej czekolady i sezamu opracowano pięć wariantów smakowych. Sięganie po funkcjonalne smakołyki nigdy wcześniej nie było tak proste!

Nie komplikuj

Dbanie o prawidłowo zbilansowaną dietę nie musi być skomplikowane – udowadnia E. Wedel i wprowadza nową linię batonów funkcjonalnych. Na pierwszym miejscu w składzie batonów TAK PROSTO występują miazga kakaowa i sezam. Zawarte w batonach składniki odżywcze takie jak: magnez, błonnik, nienasycone kwasy tłuszczowe pełnią również określone funkcje prozdrowotne.

Pięć prostych składów

W ramach linii TAK PROSTO stworzono pięć różnych batonów. Podstawą dwóch wariantów jest sezam, który charakteryzuje się naturalnie wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych. Konsumenci mogą wybierać między wariantami:

  • TAK PROSTO Sezam ze słonecznikiem i miodem,
  • TAK PROSTO Sezam z dynią i miodem.

Dla amatorów gorzkiej wedlowskiej czekolady przygotowano natomiast trzy opcje smakowe. Dwie stanowią propozycję dla osób ceniących nieco delikatniejszy smak czekolady, a dzięki zawartym składnikom są naturalnym źródłem błonnika:

  • TAK PROSTO Gorzka czekolada z orzechami i kulkami zbożowymi z 56% w kakao w czekoladzie,
  • TAK PROSTO Gorzka czekolada z żurawiną i quinoą z 56% kakao w czekoladzie.

Kolejna odsłona linii została stworzona dla zwolenników nieco mocniejszego smaku gorzkiej wedlowskiej czekolady i jest naturalnym źródłem magnezu i błonnika:

  • TAK PROSTO Gorzka czekolada ze śliwką i musli z 80% kakao w czekoladzie.

Linia batonów TAK PROSTO to nasza odpowiedź na trend żywności funkcjonalnej i propozycja dla osób, które w pędzącej codzienności nie chcą rezygnować ze zdrowia i smaku. Świat wokół stał się dziś bardzo skomplikowany, jedzenie również. Mając świadomość, że najlepsze rozwiązania to te najprostsze, stworzyliśmy przekąski o jasnym składzie i funkcjach prozdrowotnych – opowiada Magdalena Kołodziejska, Kierownik Komunikacji Marketingowej LOTTE Wedel.

Czytelne opakowania

Opakowania batonów TAK PROSTO zostały zaprojektowane tak, aby konsumenci z łatwością odnaleźli na nich informacje o składzie. Dzięki oświadczeniom umieszczonym na etykiecie, konsumenci poznają również funkcje prozdrowotne pełnione przez dany składnik, np.: magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Na opakowaniach znajduje się też informacja o wielkości porcji produktu, która daje efekt, o którym mówi oświadczenie.

Tagged with:     , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook