fbpx

Nowy poradnik dla panny młodej: Zaplanuj wymarzone wesele

Wszyscy łapiemy się na tym, że stale brak nam czasu – a teraz jeszcze do codziennych zadań trzeba dodać planowanie wesela! Zamiast niepotrzebnego wahania, rozterek i bezsilnego błądzenia w meandrach ślubno-weselnego labiryntu, weź byka za rogi i od razu postaw na konkrety. Lekturę poradnika zacznij w piątek wieczór, aby w poniedziałek rozpocząć dzień z listą swoich ślubnych priorytetów w dłoni i jasno określoną wizją wesela w głowie!

Książka jest odpowiedzią na potrzeby polskich panien młodych. Opisuje zagadnienia charakterystyczne dla naszych rodzimych realiów i zwyczajów. Zawarte w niej rady przydadzą się przy planowaniu zarówno największych wesel, jak i naprawdę kameralnych przyjęć. Wraz z każdym kolejnym rozdziałem panna młoda porządkuje listę swoich pomysłów oraz czekających ją zadań, eliminując zbędne czynności i doprecyzowując swoją wizję. Dzięki tej książce planowanie dnia ślubu zmieni się w dobrze zorganizowaną i sprawnie przeprowadzą akcję, której zwieńczeniem będzie wymarzone wesele.

Zaplanuj wymarzone wesele pomoże ci w szybki sposób określić swoje plany i oczekiwania, a potem sprawnie je zrealizować – bez względu na to, czy do daty ślubu zostały 3 lata czy 3 miesiące. Skorzystaj z doświadczenia konsultantki ślubnej, a zaoszczędzisz czas, pieniądze i unikniesz ciągłych nerwów oraz zbędnego stresu. W poradniku znajdują się odpowiedzi na pytania dręczące narzeczonych, szczegółowy opis przygotowań do ceremonii kościelnej i cywilnej, gotowe rozwiązania najczęściej popełnianych błędów, a co najważniejsze – wskazówki pozwalające na przygotowanie wyjątkowej imprezy oddającej osobowość i styl narzeczonych.

Skorzystaj z zamieszczonych w książce wzorów budżetów ślubnych, złożonej listy gości weselnych oraz przepisu na usadzenie gości przy stole młodej pary.     W poradniku znajdziesz także wzór umowy z usługodawcą, która nie tylko oswoi cię z używanym w takich dokumentach językiem, ale pomoże określić, co powinno się w niej znajdować. Z pomocą rad zawartych w Zaplanuj wymarzone wesele sprawnie stworzysz chronologię ślubnych przygotowań i krok po kroku będziesz pewna siebie zmierzać w kierunku ołtarza. Wzór harmonogramu dnia ślubu pomoże ci zaplanować te wyjątkowe 24 godziny i zyskasz pewność, że wszystko pójdzie gładko.

Strona www książki i sklep: https://zaplanujwymarzonewesele.pl

Książkę można kupić wyłącznie on-line, na powyższej stronie.

Autor: Justyna Kościelska

Tytuł: Zaplanuj wymarzone wesele. Poradnik dla niecierpliwych narzeczonych i zabieganych panien młodych

Wydawnictwo: Plan P (self-publishing)

Cena detaliczna: 36,90 zł

Premiera: 8.08.2018

Kontakt dla mediów:

justyna@koscielska.pl

+48 501 065 663

Justyna Kościelska

Po doświadczeniach w pracy przy organizacji konferencji i szkoleń międzynarodowych skupiła się na imprezach, rozpoczęła przygodę w organizacją wesel.  W 2015 roku powstał jej blog Weselne Przypadki i ukazała się pierwsza książka. Poza organizacją i koordynacją wesel udziela także ślubnych konsultacji i regularnie pisze artykuły do Magazynu Wesele.

Blog: https://koscielska.pl

Facebook: fb.com/weselneprzypadki/

Instagram: https://www.instagram.com/justynakoscielska/

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook