fbpx

Szybki i prosty sposób na czystą toaletę

Czysta toaleta, bez bakterii to absolutny must have, byśmy czuli się komfortowo i pewnie. Zarówno we własnym domu, jak i w pracy, na wyjeździe, koncercie, kinie lub w drodze. Teraz w prosty i szybki sposób możemy odświeżyć i zdezynfekować toaletę, nadając powierzchniom blask, czystość i świeży, cytrusowy zapach. Ściereczki Presto do toalet w każdej sytuacji będą niczym koło ratunkowe – rozprawią się z 99,9% bakterii!

Pożądany efekt i skuteczność działania, tego właśnie nam trzeba, gdy chcemy w mig posprzątać toaletę. Długie i żmudne czyszczenie zostawmy na kiedy indziej, czasem chodzi po prostu o to, by powierzchnia lśniła blaskiem i świeżością, bez bakterii, smug czy zacieków.

By trzymać wszystko pod kontrolą i być przygotowanym na wszelkie ewentualności, warto mieć w pogotowiu ściereczki, zwłaszcza gdy w mieszkaniu pojawią się goście, albo będziemy korzystać z toalety poza domem, na przykład w pracy, w podróży czy na większym evencie. Ściereczki nawilżane Presto do toalet, mogą okazać się niezastąpione w wielu codziennych sytuacjach i pozwolą nam czuć się komfortowo i pewnie. Dzięki zawartości składników aktywnych, m.in. kationowych i niejonowych środków powierzchniowo czynnych, ściereczki szybko i skutecznie czyszczą powierzchnie. Dodatkowo, specjalnie opracowana kompozycja substancji czynnych działa dezynfekująco, usuwając aż 99,9% bakterii! Ściereczki Presto pozostawiają krystalicznie czyste powierzchnie bez smug, nadając wnętrzu przyjemny, świeży, cytrusowy zapach. W opakowaniu znajduje się aż 48 ściereczek, by w każdej chwili móc przetrzeć toaletę i cieszyć się czystością i świeżością, której potrzebujesz!

Presto ściereczki do toalet, które pozostawiają toaletę w higienicznej czystości.

Tagged with:     , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook