fbpx

Sezon na gruszki z Tutti Frutti

Orzeźwiająca subtelna słodycz gruszki z tłem utkanym z charakternej, lekko cierpkiej żurawiny oraz dodatkiem cukru – oto przepis Tutti Frutti na idealne ciało. Aromatyczny peeling Gruszka&Żurawina sprawi, że twoja skóra nawilży się niczym żurawina podczas deszczu i wygładzi jak starannie obrana gruszka. Czyż nie brzmi kusząco!

Wrzesień to szczyt sezonu na soczyste gruszki. Tutti Frutti oferuje nam ten słodki owoc w postaci wyjątkowego peelingu, który umili nam jesienne wieczory i poranki. Aromatyczny zapach kosmetyku pobudzi nas do działania i pomoże się zrelaksować. Gruszce w kompozycji zapachowej wtóruje żurawina przenosząca nas myślami na skąpane słońcem pola pełne jej krzewów. Z kolei dodatek cukru pomoże skutecznie wygładzić skórę by stała się wyjątkowo gładka i miękka.

Sugerowana cena peelingu: ok 18 zł

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook