fbpx

Świeżość i komfort w każdym momencie

Chusteczki do higieny intymnej to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, z którego miliony kobiet korzystają codziennie. To nieoceniona pomoc, gdy w dowolnym momencie dnia w prosty sposób chcemy przywrócić uczucie świeżości i komfortu. Niezwykle ważna jest też wygoda stosowania, a rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że kobiety z przekonaniem wybierają produkty przyjazne dla środowiska. Chusteczki do higieny intymnej Cleanic są biodegradowalne, całkowicie spłukiwalne i w pełni bezpieczne dla kanalizacji. Skutecznie i delikatnie odświeżają, a ich receptury wyróżnia dodatek składników pielęgnacyjnych. Wśród dostępnych wariantów, każda kobieta znajdzie ten, który w najlepszy sposób spełni jej indywidualne potrzeby.

W pracy, na uczelni, po treningu, przed spotkaniem na mieście – wśród licznych codziennych aktywności, kobiety zawsze chcą mieć pewność zachowania czystości i świeżości. Jednocześnie, z coraz większym przekonaniem i świadomie sięgają po te produkty, które są nie tylko najlepsze dla nas, lecz również … dla środowiska.

Te atrybuty łączą w sobie chusteczki do higieny intymnej Cleanic – w pełni odpowiadają oczekiwaniom kobiet, które poszukują rozwiązań skutecznych, delikatnych, dyskretnych i komfortowych w użyciu. Zawierają łagodne środki myjące – doskonale oczyszczają i długotrwale odświeżają strefy intymne. Wyróżniają je skuteczne receptury, z dodatkami składników pielęgnacyjnych, odpowiadających różnorodnym potrzebom. Wszystkie oparte są na kwasie mlekowym, który pomaga utrzymać fizjologiczne pH i odtworzyć naturalną florę bakteryjną sfery intymnej. Chusteczki Cleanic są przebadane ginekologicznie – kobiety mogą mieć pewność, że to produkt bezpieczny i wysokiej jakości. Chusteczki do higieny intymnej Cleanic można bezpiecznie spłukiwać w toalecie.

  • CLEANIC chusteczki do higieny intymnej SUPER COMFORT – zawierają ekstrakt z rumianku, który łagodzi i koi podrażnienia. Cena: 20 szt. – 7,99 zł; 10 szt. – 5,49 zł

  • CLEANIC chusteczki do higieny intymnej EXTRA FRESH – wyróżnia je odświeżająca formuła. Zawierają alantoinę i pantenol, które łagodzą i nawilżają. Cena: 20 szt. – 7,99 zł; 10 szt. – 5,49 zł

  • CLEANIC chusteczki do higieny intymnej SENSITIVE CARE – mają delikatną formułę myjącą, chroniącą przed podrażnieniami i wzbogaconą pantenolem – składnikiem o działaniu nawilżającym i łagodzącym. Cena: 20 szt. – 7,99 zł; 10 szt. – 5,49 zł

  • CLEANIC chusteczki do higieny intymnej PLUS – wspomagają ochronę przed infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi. Zawierają prebiotyk stymulujący wzrost korzystnej mikroflory bakteryjnej i ekstrakt z żurawiny działający antyseptycznie oraz Dermosoft® Decalact – substancję o działaniu przeciwgrzybiczymi i przeciwbakteryjnym, zapobiegającą powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Cena: 20 szt. – 7,99 zł.

  • CLEANIC chusteczki do higieny intymnej DEO CONTROL – polecane szczególnie osobom z problemem inkontynencji. Zzawierają składniki neutralizujące zapach moczu Citronellyl Methylcrotonate (neutralizuje nieprzyjemne zapachy, bardzo skuteczny w przypadku zapachu moczu (reaguje wybiórczo z cząsteczkami nieprzyjemnych zapachów, zmieniając strukturę cząsteczki i tym samym neutralizuje je)) oraz Triethyl Citrate  (działa przeciwdrobnoustrojowo). Dodatkowo pielęgnują sferę intymną dzięki zawartości panthenolu i betainy –  prowitaminy B5 o działaniu łagodzącym i nawilżającym. Cena: 20 szt. – 7,99 zł

 

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook