fbpx

Szybki sposób na czyste sprzęty w kuchni

Utrzymywanie kuchni w ciągłym porządku jest zadaniem trudnym, ale istotnym. To właśnie w czystej kuchni przygotowywanie ulubionych potraw jest nie tylko zdrowe, ale stanowi również największą przyjemność. Jednymi z najczęściej używanych sprzętów w kuchni jest lodówka oraz mikrofalówka. Ich drzwi i wnętrza mają ciągły kontakt z zabrudzeniami i pełno tam odcisków palców. Najbardziej problematyczne są jednak ich wnętrza. Dzięki ściereczkom nawilżanym Presto do lodówek i kuchenek mikrofalowych wyczyścisz i odświeżysz je w środku szybko jak nigdy dotąd!

Utrzymanie kuchennych sprzętów w czystości to prawdziwe wyzwanie. Zwłaszcza, że lodówkę otwieramy nawet kilkadziesiąt razy dziennie pozostawiając na niej zabrudzenia. W mikrofalówce resztki jedzenia, zasychają w kilka sekund, a jej sprzątanie na koniec tygodnia nie należy do naszych ulubionych czynności. Na szczęście także i te sprzęty można sprzątać skutecznie i szybko, uzyskując znakomity efekt. Jak to zrobić? Wystarczy sięgnąć po Ściereczki Presto do lodówek i mikrofalówek. Ściereczki są skuteczne, dzięki specjalnie dobranej kompozycji aktywnych substancji czyszczących. Przeznaczone do codziennego użytku, w kilka sekund usuną osad i zabrudzenia z newralgicznych miejsc w kuchni. Przetrzyj kuchenkę po podgrzanym obiedzie i półkę w lodówce, gdy mleko się rozleje. Po plamach nie będzie śladu, a żadna sytuacja już Cię nie zaskoczy! Ściereczki skutecznie radzą sobie nawet z tłustymi i lepiącymi się plamami, pozostawiając przy tym delikatny, cytrusowy zapach. Wyczyścisz nimi zarówno szklane, jak i plastikowe czy metalowe elementy oraz powierzchnie. Ściereczki są skuteczne i… zawsze pod ręką, gdy będziesz ich potrzebować. Każde opakowanie to 36 ściereczek – szybki błysk w kuchni gwarantowany!

Presto ściereczki do lodówek i mikrofalówek – cena: ok. 7,99zł

Tagged with:     , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook