fbpx

Wygraj fantastyczne produkty z Muminkami od Empiku – wyniki

Rzesze oddanych miłośników Muminków doskonale wiedzą, że te urocze stwory, które na dobre zadomowiły się w popkulturze i królują m.in. na kartach powieści oraz w kadrach animacji, to wcale nie unikatowe białe hipopotamy, ale najprawdziwsze trolle. Muminki to od ponad pół wieku jedno z najcenniejszych dóbr narodowych Finlandii, rozpoznawalne niemal na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w uroczym konkursie, w którym możecie zdobyć dwa fantastyczne zestawy produktów Moomin Collection by Empik.

Dzięki Moomin Collection by Empik można przenieść się do świata bohaterów popularnej fińskiej doliny, odnajdując w salonach sieci wiele bajkowych produktów. Wyjątkowo szeroki wybór kolorów, postaci i scenek, znanych z książek i filmów o Muminkach, pozwoli każdemu na wybranie akcesoriów, których charakter i design najbardziej im odpowiada. Wśród stylowych gadżetów znajdują się m.in. torby płócienne, długopisy czy etui na okulary.

W skład każdego zestawu wchodzą:

 • koszulka z Bobkiem

 • fartuch

 • etui na okulary

 • memopad

 • brelok z Małą Mi

 • torba na książkę

 • zestaw długopisów

Aby wygrać zestaw produktów Moomin Collection by Empik:

 • skomentuj post konkursowy na Facebooku lub na portalu, poprzez krótką odpowiedź na pytanie konkursowe: Dlaczego zestaw powinien trafić właśnie do Ciebie?
 • będzie nam bardzo miło, jeśli polubisz na Facebooku post konkursowy, profil JestemKobietą.com TUTAJ oraz sklep Empik TUTAJ, udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy 🙂
 • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku i portalu. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwie osoby, do których powędrują zestawy Muminkowych produktów. Konkurs trwa od 10.10.2018 do 22.10.2018 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 25.10.2018 roku.

WYNIKI

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Miło nam poinformować, że laureatkami zostają:

Ania K.
Zestaw ten powinien trafić do mnie, ponieważ po prostu uwielbiam Muminki! Może to i banalna odpowiedź, ale to właśnie ta bajka towarzyszy mi od dzieciństwa. Chciałabym by i moja córcia ją polubiła. Owszem, Muminkowy świat jest momentami dziwny i przerażający, ale zachywa swoją innością, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę disneyową komercję 🙂

Katarzyna
Jako mała Kasia okropecznie bałam się groźnej Buki, a tajemnicze Hatifnaty budzily spory niepokój. Mała Mi była trochę zbyt złośliwa jak na mój dziecięcy gust, za to Włóczykij od pierwszych chwil budził porywy mego pięcioletniego serduszka.
Dorosłej Katarzynie Buka już nie straszna (raczej zasługuje na współczucie), Hatifnaty nie robią wrażenia, a same Muminki stanowią źródło mądrości i filozofii życiowej („W zimie człowiek robi się strasznie stary” – w punkt!). Aha, we Włóczykiju wciąż się trochę podkochuję.
A zestaw powinien trafić do mnie, bo rozjaśni mi zbliżającą się ponurą zimę, na którą nie mogę, jak Muminki, zapaść w zbawienny sen!

Gratulujemy! Z laureatkami skontaktujemy się drogą mailową. Już wkrótce kolejne konkursy!

Muminki są tylko rok starsze od Empiku

Dwunożne istoty zamieszkujące fantastyczną, muminkową dolinę są bohaterami cyklu 9 książek i 22 komiksów. Pisarce Tove Jansson bestsellerową serię pomagała stworzyć jej życiowa partnerka Tuulikki Pietilä. Nie wszyscy wiedzą, że pierwowzór postaci Muminka powstał najprawdopodobniej na ścianie wygódki domku letniskowego w Pellinge i zrodził się z ostrej dyskusji, jaką prowadziło rodzeństwo Janssonów. Pierwsza książka „Małe trolle i duża powódź” została opublikowana już w 1947 roku. Dokładnie rok później powstała sieć salonów Empik, która w tym roku obchodzi jubileusz 70-lecia działalności.

Powrót do Doliny Muminków

Dziś Muminki, bohaterowie, którzy rozbudzili wyobraźnię milionów czytelników i widzów od Japonii przez Koreę po Hiszpanię, powracają w stylowej kolekcji Moomin Collection by Empik. Już od 5 września kolekcja dostępna jest w salonach oraz na www.empik.com. W skład konkurencyjnej pod względem jakości i ceny kolekcji wchodzą produkty, które można zabrać ze sobą na piknik, wyposażyć nimi pokój czy szafę z ubraniami. Dzięki Moomin Collection by Empik wizerunki małych trolli przenoszą się do naszego świata i opanowują przedmioty codziennego użytku. Ruda czuprynka Małej Mi zdobi koszulki i skarpetki, a Muminek towarzyszy w porannym piciu kawy, kiedy nieśmiało zerka na nas z kubka.

Disney otrzymał odmowę

Ta bajka zawsze będzie kojarzyć się z dzieciństwem. Muminki doczekały się wersji filmowych, teatralnych, radiowych, telewizyjnych i komiksowych. W Polsce, w latach 1977-1982, powstał 78-odcinkowy serial o przygodach małych trolli zrealizowany przez Studio Małych Form Filmowych Se-ma-for. By obejrzeć projekty bajkowych postaci Tove Jansson osobiście odwiedziła Łódź w 1978 roku. Wcześniej film o Muminkach planował zrobić Walt Disney. Nie spodziewał się jednak, że autorka odmówi współpracy z jego studiem.

Bajka dla dorosłych?

Książki o Muminkach można czytać w każdym wieku. Dorośli odnajdą w przygodach bohaterów bogactwo znaczeń, egzystencjalnych pytań o tożsamość, poczucie przynależności i wspólnoty. Cykl o Dolinie Muminków przyciąga młodych i starszych czytelników przede wszystkim dzięki charakterystycznym i temperamentnym postaciom. Przerażająca Buka, wredna Mała Mi, wycofany Ryjek czy Bobek, to plejada fascynujących osobowości. Nie sposób przecież zapomnieć Taty Muminka – twórcy pamiętników i sztuki teatralnej, cierpliwej i tolerancyjnej Mamusi, romantycznej Panny Migotki i oczywiście zachwyconego światem i zawsze czerpiącego przyjemność z małych rzeczy Muminka.

Empik to jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek, obecna na rynku od 70 lat. Pomaga każdemu odkrywać i  rozwijać pasje – niezależnie od tego czy to sport, literatura, ogród czy wystrój wnętrz.  Daje najszerszy i kompleksowy wybór jakościowych produktów z wielu dziedzin – nie tylko książek, płyt, filmów, gier planszowych, biletów na wydarzenia, artykułów kreatywnych czy zabawek, ale również dodatkowo online: produktów i akcesoriów  sportowych, do domu, elektronicznych i dla dzieci. Odbiorcy Empiku mogą liczyć na fachową pomoc, poradę w wyborze i informacje o oferowanych artykułach a także na ciekawe, spersonalizowane inspiracje zakupowe w programie Mój Empik. Organizowane przez Empik wydarzenia – tj. spotkania autorskie, różnego rodzaju warsztaty, wystawy, koncerty, dyskusje – pobudzają pasje i wzbogacają codzienność. Jako jeden z nielicznych sklepów Empik działa wielokanałowo – poprzez sieć salonów stacjonarnych, sklep internetowy – jeden z największych w Polsce, istniejący od 20 lat i aplikację mobilną,  inspirując do  dzielenia się  radością i pasją z innymi.

 

Tagged with:     , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

19 komentarzy

 1. Katarzyna Balcewicz

  Książek u mnie w dzieciństwie nie brakowało,
  miałam ich szczerze w cale nie tak mało,
  I czasem moi drodzy zamiast iść na boisko,
  wolałam z książką posiedzieć w domu,
  być z nią ach tak blisko.
  Pierwsza książeczką i dłuższą,
  którą miłowałam,
  do świata Muminków wręcz mnie zabierała,
  gdzie zamiast się nudzić i wiecznie narzekać,
  wolałam Doliną Muminków swoje zmysły powlekać.
  Tam Mała Mi do łez mnie rozbawiała,
  a ja czytając książkę ach w głos się śmiałam,
  a że i ja sama uwielbiałam wybryki,
  nie daleko było mi do niej i jej do zabawnej taktyki,
  którą wobec innych stosowała,
  taka Mała Mi wspaniała.
  W tej książce było wszystko,
  humor, miłość i przygoda,
  i w niej cała książkowa dla dziecka swoboda.
  Cudowna atmosfera,
  która w literkach się zawierała,
  rozpalała dziecięcą wyobraźnię ,
  dech wręcz zapierała.
  Czasem strasznie było
  i dreszcz na kark schodził,
  w końcu Bukę jeszcze nikt nie zamknął ,
  i cukierkiem nie osłodził.
  Włóczykij kochany,
  był ach zawsze blisko,
  jednak wolność bardziej kochał ,
  i utrzymywał ponad wszystko.
  Paszczak- miłośnik tego co w trawie schowane,
  zawsze było w jego głowie najbardziej celebrowane.
  I ona słodka,
  do której się upodabniałam,
  Migotka urocza…,
  ależ ja jej kibicowałam.
  I w końcu on- Muminek znakomity,
  który na tacy przynosił mi już świat odkryty.
  Zapełniony po brzegi przygodami,
  niesamowitym humorem i marzeniami.
  Dom, w którym mieszkał,
  a okien sporo tam było,
  tam zawsze…
  zawsze było ach tak miło.
  Ktoś wbiegał,
  ktoś zawsze przekraczał ich próg,
  i zawsze mógł liczyć na serce,
  nie znane było im słowo- „wróg”.
  Dziś z Wami pragnę przyjąć znów tą rolę,
  chcę być małą Kasią pod drewnianym stołem,
  która z wypiekiem na twarzy
  i z oczami jak pięciozłotówki,
  poznaje na nowo świat Muminków,
  choć nie chodzi już do podstawówki.
  Pragnę warkocz zarzucić,
  a może nawet dwa na swoje ramiona,
  i poczuć się jak dawniej z Muminkami szalona.
  Chcę biec boso i mieć wolność w kapeluszu,
  chcę wrócić do wspomnień,
  bo ta gra w mej duszy.

  • Justyna Bujnowska

   MUMINKOWE GADŻETY POSZUKIWANE !
   RYSY CHARAKTERYSTYCZNE : biała koszulka z małym, kudłatym stworem BOBKIEM, praktyczny fartuch z całą brygadą Muminków , który się przyda w kuchni, etui na okulary lekko niebieskie z bohaterami Muminków, oraz dużo innych gadżetów z Muminkami. OSTATNIO WIDZIANE w empiku. Wszyscy którzy widzieli te gadżety niech je jak najszybciej kupią.Satysfakcja i radość gwarantowana 😉

 2. Katarzyna

  Jako mała Kasia okropecznie bałam się groźnej Buki, a tajemnicze Hatifnaty budzily spory niepokój. Mała Mi była trochę zbyt złośliwa jak na mój dziecięcy gust, za to Włóczykij od pierwszych chwil budził porywy mego pięcioletniego serduszka.
  Dorosłej Katarzynie Buka już nie straszna (raczej zasługuje na współczucie), Hatifnaty nie robią wrażenia, a same Muminki stanowią źródło mądrości i filozofii życiowej („W zimie człowiek robi się strasznie stary” – w punkt!). Aha, we Włóczykiju wciąż się trochę podkochuję.
  A zestaw powinien trafić do mnie, bo rozjaśni mi zbliżającą się ponurą zimę, na którą nie mogę, jak Muminki, zapaść w zbawienny sen!

 3. Nikolsosna

  Och dlaczegóż do mnie? Najtrudniejsze pytanie na świecie. Może Muminki i spółka pomogłyby w odpowiedzi. Zawsze lubiłam tę bajkę, za spokój,mądrość, zabawne scenki i brak przemocy ( no może Mała Mi czasem pociagneła za ogon 🙂 ) zresztą to właśnie Mała Mi jest w moim zdjęciu profilowym, bo ja zawsze byłam najwyższą w klasie i zawsze chciałam mieć do siebie tyle dystansu co ona. Zestaw jest cudowny, a ja mimo wieku nadal jestem gadżeciarą 🙂 koszulka jej aż mnie skręca dzięki Bońkowi nigdy nie było nudno gdy spędzałam wakacje w Dolinie Muminków. A za torbę do której włożę książkę , to dam się pokroić :p akurat moja córka dziś ma urodziny to świetny moment by rozpoczęła przygodę z tymi sympatycznymi trollami które i mi towarzyszyły w dzieciństwie.

 4. Natalia

  Ponieważ jestem melancholijnym muminkowcem, prosto z Doliny Muminków w listopadzie. Ową książkę mogłabym schować w wygranej torbie, i miec tam cały dorobek życia, tak samo jak Włóczykij. Gadżety sprawią, że moje Ryjkowe dążenie do bogactwa się spełni. Z charakteru, moje złośliwe żarty przypominają te Bobkowe, więc z dumą mogłabym nosić koszulkę ze swoim charakterem na wierzchu. Z fartuszkiem, mogłabym ugotować coś dobrego, jak Mama Muminka, przy tym zachować ład i porządek niczym Filifonka. Długopisy i memopad, przydadzą mi się do zapisywania reczy, bo jak Tata Muminka, lubie wszystko notować! Etiu też sie przyda bo tak jak Migotek noszę okulary, które kiedyś trzeba zdjąć. Brelok z Małą Mi, pozwoli mi być trochę mniej samotną w jesienne wieczory, niz depresyjna Buka.

 5. Ewelina Syrek

  Myślę, że gadżety powinny trafić do mnie, bo mimo uciekających lat wciąż tkwi we mnie dusza dziecka. W życiu codziennym niewiele razy mogę pozwolić sobie na szaleństwa, szarość dorosłego życia powoli całkowicie mnie ogranicza. Przy pakiecie takich gadżetów, z pewnością odzyskałabym optymizm. Wyjście na uczelnię, czy na zwykłe zakupy stałoby się super wyjątkowe, dzięki nowym przyjaciołom. 🙂

 6. Marta

  Jestem molem książkowym i nie pogardzę żadną książką, z każdej można wyciągnąć wnioski i przemyślenia na dany temat. Dlatego właśnie opowieści o Muminkach były moimi ulubionymi w dzieciństwie i z nich czerpałam pozytywne wzorce zachowań. Pokazywały także inny kolorowy, bardziej optymistyczny świat, który mimo pojawiania się Buki nadal był pełen barw i radości.

 7. Magdulla

  Będąc dzieckiem chorowitym,
  Ciągle w łóżku leżąc przy tym,
  Bardzo chciałam coś poczytać,
  Więc zaczęłam tatę męczyć
  By mi jakąś książkę wręczył.
  Więc poszperał w biblioteczce
  I coś znalazł na półeczce…
  „Nie rób takiej smutnej minki,
  Chodź, poczytam ci Muminki”.
  I tak przez lat długich wiele
  Byli to moi najlepsi przyjaciele.
  Dolinę Muminków odwiedzałam często,
  Jesienią lub zimą gdy śnieg padał gęsto,
  I latem, i wiosną, gdy powódź się zbliżała,
  I kiedy Dolinę kometa oświetlała.
  Lubiłam siedzieć z Włóczykijem przy ognisku,
  I słuchać jego opowieści przy ciepłym palenisku.
  Może ktoś powie, że bujam w obłokach,
  Bo też bardzo chciałam oswoić smoka.
  I, moi drodzy, wcale się nie chwalę,
  Ale z Paszczakiem zbierałam robale.
  Z Tatusiem Muminka podziwiałam morze,
  A Mała Mi często była nie w humorze.
  Miałam zabawę, gdy się z nią ktoś droczył,
  Ale nikomu nie dała się zaskoczyć!
  Lecz do dziś mnie męczy zagadka tej treści:
  Jak Mama Muminka w torebce wszystko mieści?
  Pannie Migotce czasem zazdrościłam
  Tej bransoletki, która się mieniła.
  Za to Buki tak się bałam,
  Że pod kołdrą się schowałam,
  O wyjściu spod niej nie było mowy,
  Nie wystawiłam ani czubka głowy!
  I hatifnaty też mnie przerażały,
  Kiedy tak bez słowa całą paczką stały…
  Tak sobie myślę czasami skrycie
  Jak nudne byłoby bez Tove życie.
  Gdybym tych wszystkich trolli nie poznała,
  To pewnie dzieciństwo smutniejsze bym miała.
  I chociaż jestem już dorosła,
  Nadal z Muminków nie wyrosłam.
  Zbieram kartki i gadżety,
  Czytam książki i gazety,
  Byle tam Muminki były,
  By wspomnienia wnet ożyły,
  Bo kto Muminki raz przeczyta,
  Ten kocha je do końca życia.

 8. Natka

  Muminki to piękna lektura i widowisko zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Gdy na początku tego roku sięgnęłam ponownie po książkę „Tatuś Muminka i morze”, na długo pozostał mi w głowie jeden cytat: „Jutro będzie nowy, długi dzień. Twój własny, od początku do końca. To przecież bardzo przyjemna myśl”. Te słowa, cudowne w swojej prostocie, potrafią niesamowicie zmotywować i na nowo przywrócić nadzieję. W chwilach słabości, po całym dniu pełnym zwątpienia i niepowodzeń, wypowiedzenie na głos tego pozytywnego przesłania, pozwala dostrzec ponownie światełko w tunelu. Za to właśnie kocham Muminki. Pod pozorem bajki dla dzieci, ukryte zostało drugie dno znaczeniowe, które podobnie jak w Kubusiu Puchatku, wprost zadziwi dorosłych. I chociaż często w życiu bliżej mi do Bobka czy Małej Mi, wielkim podziwem darzę mądrość Włóczykija oraz Taty Muminka. Zestaw powinien trafić właśnie do mnie, gdyż będzie to niesamowita podróż sentymentalna wgłąb dziecintwa, okazja do odświeżenia tych krótkich lecz treściwych lektur oraz, mam nadzieję, szansa na zarażenie muminkomanią mojego kuzynostwa.

 9. Ania K.

  Zestaw ten powinien trafić do mnie, ponieważ po prostu uwielbiam Muminki! Może to i banalna odpowiedź, ale to właśnie ta bajka towarzyszy mi od dzieciństwa. Chciałabym by i moja córcia ją polubiła. Owszem, Muminkowy świat jest momentami dziwny i przerażający, ale zachwyca swoją innością, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę Disneyową komercję 🙂

 10. figa100

  Jak sięgam pamięcią do mego dzieciństwa „sielskiego anielskiego” me życie wówczas oscylowało wokół postaci z bajki o Muminkach. Poczynając od tego, że całą podstawówkę (zupełnie nie wiedząc dlaczego) miałam ksywkę „MAŁA MI, gdyż poza wzrostem nic się nie zgadzało (przecież każdy jest w jakiejś mierze krnąbrny), a kończąc na tym, że uwielbiałam niczym Włóczykij znikać na całe dnie, doprowadzając tym swą Mamę do palpitacji serca…. . Poza tym pasjami uwielbiałam oglądać perypetie rodziny Muminków oraz jej przyjaciół i wówczas nic innego dla mnie nie istniało. Uważam, że dwie dekady temu bajki miały jakiś specyficzny klimat, były dużo „mądrzejsze” niż teraz i niosły ze sobą rzeczywistą wartość wychowawczą. Toteż niniejsze gadżety z motywem Muminków bardzo chciałabym otrzymać, aby przybliżyć mej latorośli ową bajkę. No i rzecz jasna należy mi się jakaś rekompensata za lata określania mnie przezwiskiem „Mała Mi”…czyż nie?!.

 11. Magdalenaa

  Nagroda powinna trafić właśnie do mnie, gdyż jestem prawdziwą fanką Muminków i pozostałych bohaterów powieści Tove Jansson.

  Utożsamiam się z MUMINKIEM- Na co dzień mam łagodne usposobienie i otwarte serce. Obydwoje jesteśmy trochę naiwni, wrażliwi i radośni.
  Niekiedy zachowuję się jak BOBEK-mam ogromny apetyt i kocham jeść, a poza tym niezły ze mnie bałaganiarz.
  Jestem jak WŁÓCZYKIJ – lubię chodzić własnymi ścieżkami, mieć czas na przemyślenia w ciszy i samotności, kocham podróżować.
  Czasem przypominam MAŁĄ MI – trudny i uparty charakterek to moje drugie ja.
  W sytuacjach kryzysowych odnajduję w sobie cechy TATY MUMINKA – w życiu kieruję się rozumem, mam analityczny umysł i staram się być odpowiedzialna.
  A bez makijażu podobna jestem do BUKI – straszę i przypominam potwora 😉

  Sami chyba rozumiecie, że w codziennym życiu z dumą używałabym konkursowych nagród z wizerunkami bohaterów muminkowych przygód.

 12. Anna Zuzanna

  Chciałabym, aby muminkowy zestawik trafił właśnie do mnie, ponieważ kocham te urocze Trolliki za:

  – pogodne głosy, przenoszące do zaczarowanego świata
  – celebrowanie życia i odkrywanie piękna w codziennej rutynie
  – kieszenie wypełnione pozytywnym myśleniem
  – malowanie słowem
  – odwagę życia po swojemu
  🙂

 13. mlodaaga

  Muminki moje dzieciństwo opanowały
  I odkąd pamiętam w nim królowały
  Z Małą Mi się utożsamiałam
  A Buki się piekielnie bałam.
  Gdy byłam mała
  Mama mi zawsze przygody Muminków czytała
  Potem gdy nauczyłam się czytania
  Sama już książkę do ręki brałam.
  Oczywiście na godzinę 19 zawsze czekaliśmy
  I przed telewizorem punktualnie zasiadaliśmy
  Wszystkie książki o Muminkach z rodzinnego domu ze mną przyjechały
  I na moje własne dzieciaczki czekały.
  Jeszcze gdy w brzuszku je miałam
  Często Muminki im czytałam.
  Potem o dwa miesiące za wcześnie się na świat pchały
  Więc w inkubatorach moje bliźniaki wylądowały.
  Codziennie godzinami przy nich siedziałam
  I ulubione książki z dzieciństwa czytałam
  Wszystkie części Muminków przeczytaliśmy
  Nim wreszcie nasze dzieciaczki do domu zabraliśmy.
  Teraz Wojtuś i Zosia 5 latek już mają
  I często wieczorami przy kominku ze mną siadają.
  Przygody Mumiinków dalej czytam
  I zawsze na koniec nowe ich przygody wymyślamy.
  Ostatnio moje dzieciaki w Empiku oszalały
  Gdy Muminkową serię dojrzały
  Synek na koszulką z Bobkiem poluje
  A córcia mała kucharka na fartuch z Muminkami choruje.
  Taki zestaw muminkowy na pewno u nas się nie zmarnuje
  Pomiędzy moich bliźniaków – fanów Mumików go rozdysponuję
  Dzieciaki z radości na pewno będą skakały
  I dobrze go wykorzystywały 🙂

 14. Adrianna

  Muminki, ah Muminki! Pajda cieszy mi się na samo ich wspomnienie, bo była to bajka mojego dzieciństwa! Bardzo chciałabym aby Muminki pokochała też moja 7 letnia siostra i 3 letni synek. Dzisiejsze bajki wydają mi się w większości bez wartości, bez przekazu, pełne przemocy, czarów i złych mocy. Muminki to zdecydowania bajka nieco bardziej pozytywna i wartościowa. Chciałabym aby moje dwa łobuziaki zainteresowały się nią i byśmy wspólnie mogli wracać dzięki Muminkom do czasów mojego dzieciństwa. Zestaw gadżetów mógłby pomóc mi przekonać moje dwa skarby, że Muminki nie są passe, że to nie tylko stara bajka, która jest już nie modna ale,że nadal Muminki są po prostu FAJNE. Gdyby dzieciaki zobaczyły na super gadżetach te wesołe Muminowe pajduszki chętniej chciałaby poznać ich historię. Dzięki tym gadżetom mogłabym podróżować w czasie… w czasie do czasów dzieciństwa i wciągnąć w nie kolejne pokolenie! 🙂

 15. Monika G.

  Muminki, bajka mojego dzieciństwa, a Mała Mi, przypomina mi czasem siebie, z tym podejrzliwym spojrzeniem i fryzurą na czubku głowy… jakbym widziała siebie w lustrze 😉 Sam zestaw to rarytas dla całej mojej rodzinki, każdy miałby dla siebie część bajki i mógł z nią wyjść na miasto, do szkoły czy mieć w pokoju. Z chęcią widziałabym muminkowe fanty u siebie, bo było by im w moim domowym zaciszu przytulnie, jak w Muminkowej Dolinie 🙂

 16. Magdalenaa

  Dzień dobry,
  nie widzę swojej wypowiedzi konkursowej udzielonej tutaj wczoraj ok. godz. 11. Czy dotarła do Państwa?

 17. Magdalenaa

  A już ją odnalazłam, wszystko się zgadza 🙂

 18. Maiky

  Czy były już wyniki?

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook