fbpx

Wygraj magiczny kalendarz CzaroMarownik 2019 – wyniki

Rok 2019 zbliża się wielkimi krokami, czas więc pomyśleć o nowym kalendarzu. Wraz z Wydawnictwem Kobiecym przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę: konkurs, w którym możecie zdobyć dwa egzemplarze fantastycznego CzaroMarownika – magicznego kalendarza, organizera i poradnika na 2019 rok. Co zrobić, aby wygrać?

CzaroMarownik 2019 – dla kobiet, które chcą od życia więcej! Siódma odsłona kultowego CzaroMarownika, osobistego kalendarza na 2019 rok, to powrót do magicznych korzeni, z których wyrósł. W tegorocznym wydaniu znajdziesz jeszcze więcej astrologii i magicznych rytuałów. Dzięki niemu każdego dnia będziesz mogła wykorzystywać tajemną wiedzę do lepszego poznania siebie i kreowania dobrej energii.

Aby wygrać jeden z dwóch kalendarzy CzaroMarownik 2019:

  • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com TUTAJ oraz Wydawnictwo Kobiece TUTAJ;
  • polub post konkursowy i skomentuj go na Facebooku, odpowiadając na pytanie: W czym dostrzegasz magię na co dzień? (maksymalnie 2-3 zdania)
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwie osoby, do których powędruje CzaroMarownik. Konkurs trwa od 17.12.2018 do 26.12.2018 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 28.12.2018 roku.

WYNIKI

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia na naszym Facebooku. Miło nam poinformować, że laureatkami zostają Iza Wyszomirska i Dagmara Kowalewska. Gratulujemy! Prosimy o podesłanie do 7.01.2019 roku danych do wysyłki nagrody na karolina@jestemkobieta.com tytułem „Konkurs – Czaromarownik”.

Sponsorem nagrody jest:

kobiece

 

CzaroMarownik 2019 zawiera:

– obszerny horoskop dla każdego znaku zodiaku na 2019 rok, uwzględniający sfery kariery, miłości i zdrowia,

– Pozytywne przesłania i wróżby na każdy dzień roku,

– Porady, jak dbać o ciało i duszę wykorzystując wpływy księżyca

– Specjalnie opracowane rytuały magiczne, dzięki którym przyciągniesz szczęście, pieniądze, zdrowie i miłość.

CzaroMarownik 2019 to także idealny organizer zamknięty w poręcznym formacie, oprawiony w piękną twardą okładkę o aksamitnym wykończeniu i wyposażony w wygodną tasiemkową zakładkę.

Uwolnij swoją wewnętrzną moc w tym roku!

 

CzaroMarownik można kupić TUTAJ.

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook