fbpx

Prażone Orzechy Laskowe HELIO Natura – wyjątkowy upominek od serca

W Święta Bożego Narodzenia orzechy laskowe przydadzą się nie tylko w kuchni – do makowca, kutii czy innych deserów. Mimo, iż wyśmienicie smakują – zwłaszcza jako prażone – w świątecznych wypiekach, mogą też być wyjątkowym podarunkiem od serca dla bliskiej nam osoby w tym szczególnym czasie…

Tak jak świąteczny pocałunek pod jemiołą, według bożonarodzeniowej tradycji, wróży miłość i szczęście na lata, tak upominek w postaci orzechów laskowych jest… wyznaniem miłosnych uczuć! W magiczne właściwości owoców krzewu leszczyny- jednej z najstarszych roślin uprawianych przez człowieka, wierzono już w dawnych czasach. Kojarzona była z miejscem potajemnych schadzek kochanków, dzięki czemu jej owoc – orzech laskowy – stał się symbolem miłości i płodności. Dziś, “rok obfitujący w orzechy laskowe”, m.in. we Francji, obfituje w narodziny dzieci, a orzechowy upominek podarowany na Boże Narodzenie jest odczytywany jako wyznanie miłości. Dodatkowo, bogate prozdrowotne właściwości orzechów laskowych sprawiają, że stają się niezwykle cennym podarunkiem i znakomitą wróżbą na nadchodzący nowy rok, niosącą zdrowie, miłość i… największy skarb – dzieci.

Prażone Orzechy Laskowe HELIO Natura są naturalnie zdrowe, bez konserwantów i nie zawierają żadnych dodatków – soli czy tłuszczu. Prozdrowotne właściwości oraz niezwykła chrupkość i intensywny aromat Prażonych Orzechów Laskowych HELIO Natura sprawią, że tak wyjątkowy podarunek z pewnością “przemówi” do serca ukochanej osoby 😉

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook