fbpx

Wygraj zestaw książek pod patronatem JestemKobieta.com – wyniki

Wielkimi krokami zbliża się 2019 rok! Z okazji zbliżającego się Nowego Roku przygotowaliśmy dla Was wspaniały prezent: zestaw książek, które nasz portal miał przyjemność objąć swoim patronatem medialnym! Zapraszamy do udziału w konkursie.

A. Szafrańska „JEDEN BŁĄD” – prawdziwa miłość nigdy nie jest błędem. Dominika i Oliwier są parą od wielu lat. Ona wkrótce rozpocznie swoją pierwszą pracę jako nauczycielka w liceum, on ma zostać wspólnikiem w kancelarii jej ojca. Pozornie wszystko układa się tak, jak powinno, a jednak im bliżej daty ślubu, tym częściej Dominika ma wątpliwości co do przyszłości związku z apodyktycznym, impulsywnym narzeczonym. Sytuację komplikuje fakt, że jeden z jej uczniów staje się dla niej kimś znacznie więcej niż tylko zbuntowanym, niepokornym wychowankiem… Jeden błąd to poruszająca historia kobiety, której udało się przetrwać piekło, oraz chłopaka, który za piekło uważał własne życie. Czy po tym wszystkim, co przeszli, tych dwoje będzie potrafiło otworzyć się na prawdziwą miłość?

A. Kasiuk „MIŁOŚĆ PACHNĄCA TERPENTYNĄ” – Czasami niewiele trzeba, by zmarnować to, co oszlifowane mogłoby cieszyć do końca życia… Sabina to czterdziestoletnia kobieta „na zakręcie”. Choć jej mąż Jeremi, utalentowany malarz, zmarł wiele lat temu, a życie zawodowe kobiety jest od dawna ustabilizowane, właśnie teraz odkrywa, że wszystko, co najważniejsze, przecieka jej przez palce. I postanawia o to zawalczyć. Po śmierci ukochanego, zajęta walką o przetrwanie swoje oraz córki, zapomniała, czym jest namiętność, ale kiedy w domu pojawia się Jakub, student malarstwa, Sabina przypomina sobie, jak podniecający może być zapach terpentyny.

Co zrobić, by wygrać zestaw książek?

  • polub na Facebooku post konkursowy, profil JestemKobietą.com TUTAJ 
  • w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku napisz „Gram o książki!”
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy 🙂
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy jedną osobę, do której powędruje zestaw książekKonkurs trwa od 30.12.2018 do 06.01.2019 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 12.01.2019 roku.

 

WYNIKI

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Miło nam poinformować, że laureatką zostaje… Eliza Gruszka!

Gratulujemy! Prosimy o podesłanie danych do wysyłki nagrody na karolina@jestemkobieta.com (tytułem „Kasiuk i Szafrańska”) maksymalnie do 23.01.2019 roku.

 

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Piątkowe Rozdawajki na Instagramie – co tydzień nowy konkurs!

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

1 komentarz

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook