fbpx

Włosy wzmocnione na medal z marką RADICAL®

Niezwykła moc naturalnego skrzypu polnego w dawce większej o 30% połączona ze skutecznością innowacyjnych składników to receptura marki RADICAL® na mocne włosy, która przyniosła jej   prestiżową Srebrną Perłę Rynku Kosmetycznego w kategorii „włosy”. Doceniona przez jury linia oferuje nam dodatkowo takie składniki aktywne jak arginina, niacynamid, ceramidy czy keratyna. Taki skład gwarantuje koncentrację na maksymalnym wzmocnieniu naszych włosów.

W nagrodzonej Srebrną Perłą Rynku Kosmetycznego najnowszej odsłonie serii preparatów do włosów RADICAL®, jest aż o 30% więcej skrzypu polnego. Dzięki bogactwu zawartej w nim krzemionki w łatwo przyswajalnej postaci, a także potasowi, krzemowi i cennym flawonoidom skrzyp wspiera prawidłową pracę i rozwijanie się tkanek szybko rosnących, które znajdują się we włosach. W kosmetykach RADICAL® znajdziemy także inne, starannie wyselekcjonowane przez specjalistów marki składniki aktywne odpowiadające za skuteczność linii. Są nimi mi.in.: arginina, która pobudza naturalne procesy zachodzące w cebulkach, zapewniając bardziej intensywny i szybszy wzrost włosów, keratyna – dogłębnie regenerująca zniszczone włosy i chroniąca je przed dalszymi uszkodzeniami, trichogen – silnie aktywizujący włosy do wzrostu, widocznie zagęszczający fryzurę oraz ceramidy, któreregenerują strukturę włosa na całej jego długości oraz zwiększają odporność na uszkodzenia.

Szampon Radical cena: 12,50 zł/ 400 ml

Odżywka Radical cena: 17,50 zł/ 100 ml

Mgiełka wzmacniająca Radical cena: 11,00 zł/ 200 ml

Kuracja Radical w ampułkach cena: 39,00 zł/ 15 x 5ml

Tagged with:     , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Chcesz być na bieżąco z nowymi artykułami i konkursami? Zapisz się do naszego newslettera. Czeka Cię wiele niespodzianek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook