fbpx

Drink time – sposób na gorące letnie wieczory

Morza szum, ptaków śpiew… Wakacje w pełni, a pogoda nas rozpieszcza. Zastanawiałeś się nad tym jak umilić sobie upalne dni? Co powiesz na drinka z aromatycznym i odświeżającym ginem i listkami mięty?

Właśnie tak świętujemy 30-lecie marki Lubuski!

Znasz Gin Lubuski prawda? Wyraźne nuty jałowca i ziół tworzą kompozycję, której nie da się porównać z niczym innym. Wystarczy dodać sok z cytryny, odrobinę syropu cukrowego i listki świeżej bazylii. Lubuski Smash autorstwa Marka Posłusznego gotowy! A skoro już o Marku mowa…

pionLG_LV

Marek Posłuszny to Mistrz Świata Barmanów w stylu flair (free style w tworzeniu drinków). Z okazji urodzin Ginu Lubuskiego zapraszamy na konkurs urodzinowy pod hasłem: “Wznieś toast urodzinowy za 30-lecie!”, gdzie możesz wygrać imprezę urodzinową właśnie z udziałem Mistrza Świata Barmanów w stylu flair, Marka Posłusznego.

LG_Original_0,7l

Zadaniem konkursowym jest stworzenie najbardziej oryginalnego toastu na 30-lecie marki Lubuski. Co miesiąc, spośród wszystkich zgłoszonych propozycji, jeden najlepszy toast zostanie nagrodzony imprezą urodzinową z udziałem Marka, serwującego drinki oraz jego niesamowitym pokazem barmańskim. By dodatkowo uczcić ten wyjątkowy jubileusz, producent Henkell & Co. Polska, wprowadził w ostatnim czasie nowość – Lubuski Gin 7 Years Old!

Podejmiesz wyzwanie? Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w konkursie zapraszamy Cię na stronę www.lubuskibrand.pl, gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły wraz z aplikacją konkursową.

Tagged with:     , , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 5 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook