fbpx

Wygraj książkę A. Kasiuk „Za zakrętem” – patronat medialny JestemKobieta.com! – wyniki

Nie ma to jak dobra książka na wakacyjne czytanie! Z tego powodu wraz z Wydawnictwem Novae Res serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie – przygotowaliśmy dla Was 3 egzemplarze najnowszej powieści Anny Kasiuk „Za zakrętem”, którą miałyśmy przyjemność objąć naszym patronatem medialnym. Co zrobić, aby wygrać?

Trzydziestodwuletnia Agnieszka żyje w błogim przekonaniu, że świat stoi przed nią otworem. Mieszkając z rodzicami, na których wsparcie i zrozumienie zawsze może liczyć, nie musi się troszczyć o codzienne potrzeby powszedniego życia. Jej świat wali się w gruzy, gdy rodzice giną w wypadku samochodowym. Agnieszka jest przekonana, że śmierć rodziców ma związek z przestępstwem, którego ona i jej matka były mimowolnymi świadkami. Czuje, że jej własne życie oraz życie jej pięcioletniego brata również jest zagrożone. Jedynym wyjściem wydaje się być wyjazd z rodzinnego miasta. Czy Agnieszka zdoła uciec przed zagrażającymi jej bandytami i własnym obezwładniającym lękiem?

Książkę można kupić TUTAJ.

do_akceptacji_za_zakretem_okl

Aby wygrać powieść Anny Kasiuk „Za zakrętem”:

  • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com TUTAJ;
  • polub post konkursowy i wyraź chęć udziału w konkursie, komentując post w dowolny sposób 😉
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

“Obudziłam się przerażona. Otarłam dłońmi wilgotną twarz, upewniając się przy tym, że to, co mnie otaczało, nie było realne. To był tylko sen. Kolejny zły sen. Takie rzeczy nie dzieją się naprawdę. Podniosłam się i zerknęłam do tyłu na Dawida. Spał i śnił spokojne sny. „Chociaż on” – pomyślałam gorzko, przełykając łzy cisnące mi się do gardła. Odgarnęłam z twarzy mokre włosy, wciąż rozglądając się niepewnie wokół. Boże, jak długo jeszcze to potrwa? Ile ja jeszcze mam to znosić, zanim oszaleję? Westchnęłam, tłumiąc strach, i wymknęłam się cicho z pokoju. Małą nocną lampkę pozostawiłam zapaloną. To już ostatnia noc w tym domu.”

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku TUTAJ. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy osoby, do których powędrują egzemplarze książki Anny Kasiuk. Konkurs trwa od 16.08.2017 do 30.08.2017 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 02.09.2017 roku na portalu.

WYNIKI

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Miło nam poinformować, że laureatkami zostają:

1. Dorota Falęcka

2. Anna Grygiel

3. Aleksandra Południkiewicz

Gratulujemy! Prosimy o podsłanie danych do wysyłki nagrody na karolina@jestemkobieta.com, w tytule wiadomości wpisując “Za zakrętem”. Na Wasze wiadomości czekamy do 14.09.2017 roku.

Kilka słów o autorce:

Anna Kasiuk urodziła się i mieszka pod Warszawą. Na co dzień planistka w międzynarodowym koncernie. Swoją przygodę z pisarstwem rozpoczęła w 2014 roku, debiutując powieścią “Piąte nie zabijaj”, która zajęła III miejsce w konkursie czasopisma Fanbook na najlepszą książkę.

Autorka bloga “Świat równoległy”, gdzie zamieszcza swoje opowiadania, recenzje oraz relacje ze spotkań z autorami. Dotąd na rynku ukazały się cztery jej powieści: „Piąte nie zabijaj” (2014), „Lewy brzeg” (2015), „Mroki Łowisk” (2016), „Jagoda” (2017).

Tagged with:     , , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 5 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook