fbpx

Wygraj poradnik “Jak wychować szczęśliwe dzieci” – konkurs z księgarnią Platon24.pl – wyniki

Z okazji początku września zapraszamy Was do udziału w pierwszej konkursowej odsłonie naszej akcji “Wrześniowe czytanie z JestemKobieta.com”! Wraz z księgarnią internetową Platon24.pl przygotowaliśmy dla Was 3 egzemplarze inspirującego poradnika “Jak wychować szczęśliwe dzieci”. Co zrobić, aby wygrać?

„Szczęśliwe dziecko to szczęśliwy dorosły” to motto nadrzędne dla całej książki Wojciecha Eichelbergera. Ten bestsellerowy poradnik powinien przeczytać każdy z rodziców. Autor przekazał w nim pozornie prostą prawdę – jeśli rodzice pragną, by ich dziecko było zadowolone z życia, powinni przede wszystkim zadbać o samego siebie, nie zaniedbując przy tym relacji ze swoją pociechą. W książce często pojawia się motyw symbolicznej „walizki”. Jest ona skrótem myślowym, ale i świetnym symbolem dla zasady „Co włożysz,  to wyjmiesz”. Autor, znany psychoterapeuta próbuje pokazać w ten sposób, jak wiele dla przyszłości dziecka znaczy jego wychowanie.

1E7FB369-6A38-4BA2-A9B1-DD5FFF71D49F_8d6127a441

Książka jest zapisem rozmów, które Wojciech Eichelberger prowadził z Anną Mieszczanek. Poruszane są w nich tematy zauważenia dziecka, wysłuchania go i dania dziecku nadziei, której nie wolno nam zawieść. Jednym z poruszanych tematów jest zjawisko agresji. Rozmowa ta skupia się na niewłaściwym zachowaniu dzieci w stosunku do rodziców oraz powodach, które do tej agresji prowadzą.

Kolejną, złotą zasadą, którą z tej lektury powinniśmy wynieść i o niej pamiętać to „Tyle wymagań, ile miłości”. Oby obie pomogły czytelnikom stać się ludźmi szczęśliwymi. I dać szczęście ich dzieciom.

Aby wygrać jedną z trzech książek “Jak wychować szczęśliwe dzieci”:

  • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com TUTAJ oraz księgarnię internetową Platon24.pl TUTAJ;
  • polub post konkursowy i skomentuj go na Facebooku, odpowiadając na pytanie konkursowe: Jak twoim zdaniem należy wychować szczęśliwe dziecko?;
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ.

Więcej konkursów z akcji “Wrześniowe czytanie z JestemKobieta.com” znajdziesz TUTAJ.

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy osoby, do których powędrują egzemplarze książki “Jak wychować szczęśliwe dzieci”. Konkurs trwa od 03.09.2017 do 15.09.2017 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 18.09.2017 roku.

WYNIKI

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Miło nam poinformować, że laureatkami zostają:

1. Sylwia Kłusek

2. Ewelina Łukawska

3. Paulina Białowieżec

Gratulujemy! Prosimy o podesłanie danych do wysyłki nagrody na karolina@jestemkobieta.com, w tytule wiadomości wpisując “Szczęśliwe dziecko”. Na Wasze wiadomości czekamy do 01.10.2017 roku.

Sponsorem nagrody jest:

platon24

www.Platon24.pl

Kilka słów o autorach:

Wojciech Eichelberger – psycholog i psychoterapeuta, współtwórca pierwszych ośrodków psychoterapii w Polsce. Założyciel Instytutu Psychoimmunologii (IPSI) w Warszawie. Jest autorem i współautorem wielu bestsellerowych książek, m.in. „Męskie pół świata”, „Życie w micie”

Anna Mieszczanek – dziennikarka, wydawca książek a także inicjatorka kampanii „Zrobione–Zapłacone” na rzecz gratyfikacji domowej pracy kobiet. Od dwunastu lat przede wszystkim mediatorka i family coach w Ośrodku Mediacji i Pomocy Rodzinie.

Tagged with:     , ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 2 =

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook