fbpx

The Italian Touch – włoska kolekcja fryzur marki Kemon na sezon jesień-zima 2017/2018

Sezon letni dobiegł końca. To czas na przygotowanie nie tylko swojej szafy, ale i fryzury do nadejścia jesieni. Jakie trendy będą obowiązywać w sezonie jesień-zima 2017/2018 oraz jak prezentują się na włosach kolory blorange, lychee i ametystowy? Zdradza włoska marka Kemon.

Lata siedemdziesiąte z nutą nowoczesności

Najnowsza kolekcja marki Kemon Italia to czysty styl post-retro. Połączenie lat siedemdziesiątych z nowoczesnością, w których te odległe od siebie lata wzajemnie się przenikają i uzupełniają. Równomiernie pofarbowane pasma włosów o neutralnej tonacji z przedziałkiem na środku głowy i stylizacją eksponującą objętość. Do tego geometrycznie poprowadzone granice cięć, warstwowe ułożenia i stopniowanie, które doskonale ze sobą harmonizuje sprawiając, że fryzury są wystylizowane do granic możliwości. Barwy to prawdziwa esencja lat siedemdziesiątych i pełen optymizm. Mamy tutaj modną miedź, która przenosząc nas w przeszłość przez pastelowe odcienie, współtworzy kolor „blorange”, czyli mix złotego blondu z miedzią. W drugiej propozycji występuje „lychee” – nazwa pochodzi od nazwy owocu liczi. To połączenie różu z kolorem żółtym. Jeśli chodzi o fryzury mężczyzn – prezentują one całkowitą wolność! Charakteryzuje je artystyczny nieład, który czasem zmienia się w nienaganne stylizacje stworzone przy użyciu pomady czy żelu. To fryzury o nowoczesnym charakterze, w którym czujemy piękno minionych lat.

Kolekcja KEMON The Italian Touch Jesień Zima 2017 2018 Post-retro (3)_s

Gdy przyjdzie noc

Nowa kolekcja od Kemon Italia łączy nieoczywiste z tym co dobrze znane. Ciemny kolor włosów? Tak, ale tylko stonowany przez niebieskie odcienie. Klasyczny bob? Tak, ale z jeszcze większą wyrazistością. Odważnym ujęciem w kolekcji jest hit sezonu – kolor ametystowy, który występuje w towarzystwie oryginalnych fryzur o nierówno poprowadzonych cięciach. Do tego cięcia, które uzupełnione są nieregularnymi splotami. Mężczyźni prezentują ujęcie unisex – od artystycznego nieładu po loki bez równomiernej kolorystyki. Ta noc będzie metaliczna i zaskakująca.

Kolekcja KEMON The Italian Touch Jesień Zima 2017 2018 Zmierzch (3)_s

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 11 = 18

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook