fbpx

#KONKURS: Bądź gładka na lata z epilira! Wygraj voucher na depilację! WYNIKI

Małymi krokami zbliżają się wakacje, które kojarzą się ze słońcem, plażą, relaksem i… z bikini. Nogi i pachy darzymy szczególną uwagą i pielęgnujemy przez cały rok. Bikini zaś bierzemy pod lupę najczęściej przed wakacjami, bo prawie każda kobieta chce się nieskazitelnie prezentować w kostiumie kąpielowym. O tym, że depilacja bikini jest wskazana, nie tylko ze względów estetycznych czy higienicznych, ale dla wygody, wiedzą już zarówno kobiety i mężczyźni.

Zadanie konkursowe: Aby wygrać zabieg depilacji laserowej napisz pod postem TAK, jeśli myślałaś kiedyś o takim zabiegu i dopisz hasło ze słów: epilira, bikini, lato.

Dodatkowo:

  • polub na Facebooku portal JestemKobietą.com na Facebooku i epilira na Facebooku
  • polub post konkursowy i skomentuj go na Facebooku lub na portalu: napisz pod postem TAK, jeśli myślałaś kiedyś o takim zabiegu i dopisz hasło ze słów: epilira, bikini, lato. 
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy;
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego na portalu Jestemkobietą.com

Nagrody: 3 vouchery elektroniczne na pojedynczy dowolny zabieg w salonach epilira (Warszawa, Wrocław) w dowolnym terminie. Vouchery ważne są przez rok.  Jest to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda usuwania owłosienia. Depilacja laserem LightSheer Duet czyni skórę gładką na stałe i zajmuje najmniej czasu.

Konkurs trwa od 29.05 do 12.06.2018 r (włącznie). Zwycięzców ogłosimy najpóźniej do 17.06.2018 r.

Powodzenia!

WYNIKI:

Serdecznie gratulujemy laureatkom:

Dominika Dominika Zdziech TAK. Zbliża się lato, Epilira mówi bikini TAK na to

Kasia Balcewicz TAK, Dorota Paga Banacka Z Epilira – specjaliści w depilacji laserowej zawstydzisz lato,wskakuj w bikini! Co ty na to?

Aga Gawrońska Tak 😉 Epilira i będziesz królową bikini każdego lata

Laureatki poprosimy o wysłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon) w celach skontaktowania się odpowiedniego salonu Epilira z laureatką.

Tagged with:     , , ,

About the author /


MALWINA — redaktor prowadząca: Nieuleczalna romantyczka z wiecznie optymistycznym podejściem do życia. Uwielbia zarażać swoim humorem wszystkich dookoła tak samo, jak gotować i pisać. Jej sposób na życie? Głowa do góry, pierś do przodu i uśmiech na twarzy!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + = 11

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook