fbpx

Wygraj zestaw świątecznych książek Joanny Szarańskiej – wyniki

Święta tuż-tuż! Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was wspaniały prezent: zestaw świątecznych książek Joanny Szarańskiej! Zapraszamy do udziału w konkursie.

Cztery płatki śniegu to ciepła, przepełniona humorem i wzruszeniami opowieść o tym, co jest naprawdę ważne. Gwiazdka za pasem, w powietrzu pachnie makowcem, goździkami i zieloną choinką. Mieszkańcy małego miasteczka myślą już o przygotowaniach świątecznych, ale na drodze lepienia uszek i łańcuchów choinkowych staną im rodzinne perypetie. Zabiegani zapomną, co naprawdę liczy się w świętach. Na szczęście ktoś im o tym przypomni… Bo święta mogą być wyjątkowe, nawet gdy z nieba spadną cztery płatki śniegu na krzyż. Premiera: 08.11.2017 roku.

Anioł na śniegu to pełna ciepła, radości i wzruszeń opowieść o rodzinnej bliskości. Gdy na girlandach migoczą lampki, a bombki błyszczą wszystkimi kolorami, mieszkańcy miasteczka czują magię świąt. To czas przebaczenia i domowego ciepła, kiedy najbardziej cieszą drobiazgi, a codzienne nieporozumienia przestają być ważne. W ten wyjątkowy, wigilijny wieczór nikt nie powinien być sam. Bo najcenniejsze, co mamy, to czas spędzony razem. Pachnąca piernikami i jodłą kontynuacja Czterech płatków śniegu, które tysiące czytelniczek znalazły pod choinką. Premiera: 31.10.2018 roku.

Książki można kupić TUTAJ.

Co zrobić, by wygrać zestaw książek?

  • polub na Facebooku post konkursowy, profil JestemKobietą.com TUTAJ i profil Joanny Szarańskiej TUTAJ
  • w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku napisz „Gram o książki!”
  • będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post na swojej tablicy i zaprosisz znajomego do wspólnej zabawy 🙂
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy jedną osobę, do której powędruje zestaw książekKonkurs trwa od 14.12.2018 do 21.12.2018 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 24.12.2018 roku.

WYNIKI

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia na naszym Facebooku. Miło nam poinformować, że laureatką zostaje Marta Dobrzyńska. Gratulujemy! Prosimy o podesłanie do 07.01.2019 roku danych do wysyłki nagrody na karolina@jestemkobieta.com tytułem „Konkurs – Joanna Szarańska”.

Tagged with:     ,

About the author /


KAROLINA — redaktor prowadząca: Częstochowianka z pochodzenia, Łodzianka z wyboru. Uwielbia poznawać świat przez obiektyw swojego aparatu. Zachłanna i szalona kinomaniaczka. Nie boi się nowych wyzwań. Marzy o podróży na kraniec świata. Wyznawczyni maksymy: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

65 + = 74

Newsletter

Loading

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Jeśli chcesz o coś zapytać lub zaproponować współpracę, nie wahaj się i napisz do nas.

Facebook